• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Parlak Oto Kurtarma

Adres :

Akhisar/ Manisa Manisa » Akhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Parlak

E-Posta Adresi :

mustafaparlak5000@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 889 41 20

Whatsapp 2:

0 (539) 895 28 12

Whatsapp 3:

0 (553) 889 41 20

Çok düşündük. Ülkemizde maalesef trafik kazaları, yol çalışmaları ve doğal afetler büyük bir pazarı da doğurdu. Bir otobanda lastikleri patlamış bir araba veya kaza yapmış bir araç bizim için hem çok moral bozucu hem de çok önemli. Bu sebeple çok düşündük.

Doğrudan iletişim sağlayabileceğiniz, bulunduğunuz yere kısa sürede varacak ve güvenilir bir oto kurtarma sistemi yarattık. İyi ki düşünmüşüz dediğimiz sistemimiz Manisa yol yardım araçlarının en önemlisi diyebiliriz. Bizler sadece zamanımızın uyduğunu düşündüğümüzde değil her zaman 7/24 araçlarınızın ve sizlerin hizmetindeyiz.

Hassasiyetinizi hassasiyetimiz olarak görmemiz sorumluluk bilincimizi canlı tutuyor. Her zaman ulaşabileceğiniz bir ilk yardım görevi üstleniyoruz. Parlak Oto Kurtarma olarak organize çalışmamızın faydasını görüp sizlere bu konuda hizmet sunuyoruz. Aracınızı tecrübeli şoförlüğümüz sayesinde varmak istediğiniz noktaya sorunsuz olarak ulaştırıyoruz. Yolları ve sizlerin hassasiyetinizi göz önünde bulundurarak tedbirli hareket ediyor ve hasarlı araçlarınızı kolayca çekiyoruz.

Manisa Akhisar ilçesinde hızlı ulaşılabilen oto kurtarma çalışmamız tercih ve işaret edilmeye devam etmektedir. En yakın oto kurtarmaya ihtiyaç duyduğunuzda uzman yol bilgisi ile hizmet sağlıyoruz. Yolların rehberi olmamızı da yanımıza kar bırakıyoruz. Güvenliğin altını kırmızı kalemle çizdiğimiz yol yardım hizmetimizde araçlarınızın hasar görmemesine çok dikkat ediyoruz. Acilen ulaşmak ve acilen ulaşılmak istiyorsanız, çekici araçlarımız günün herhangi saatinde ve işinde en iyi ekibimiz ile hizmetinizde.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR