• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paşa Elektrik Tesisat Karot

Adres :

Şehit Celal Madendere Caddesino: 7/a Beylikdüzü/istanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Yan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 602 06 19

Whatsapp 2:

0 (542) 633 70 18

Whatsapp 3:

0 (544) 408 25 25

Paşa Elektrik Tesisat Karot olarak, sektöründe lider ve güvenilir bir firma olarak sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz. Elektrik ve elektronik sektöründe en inovatif firmalardan biri olan Paşa Elektrik Tesisat Karot; İstanbul Beylikdüzü Elektrik Tesisat şubesiyle, elektrik ve elektronik malzemelerini temini ve elektrik tesisatı çalışmaları konusunda alanında en başarılı işletmelerden bir tanesidir. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadromuzla profesyonel bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi ve modern bir çalışma şekliyle her geçen gün kendimizi daha iyiye ve daha yeniye taşıyoruz. Bu sayede sizlere daha güzel ve doğru bir şekilde hizmet verebiliyor ve kalitemizden hiçbir şekilde ödün vermiyoruz.

Elektrik tesisatları konusunda uzman ekibimiz; sizlere konut, fabrika, atölye, mağaza, ofis ve işyeri elektrik tesisatlarının döşenmesi ve onarılması konusunda en iyi şekilde hizmet vermeye gayret etmektedir. Ayrıca özel bireyler ve çeşitli şirketler için özel proje tesisatı uygulamalarımız da bulunmaktadır.

Yıllardır başarılı bir şekilde sunduğumuz hizmetleri, kalite standartları çerçevesinde sizlere en makul ücretlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Temel ilkemiz ve gayemiz, sizlere en makul fiyata en doğru hizmeti ulaştırmaktır. Alanında uzman ve deneyimli satış elemanlarımız ve ekibimizle sürekli güncel tutulan envanterimizde her türlü elektrik ve elektronik parçalarınızı bulmanız mümkündür. Çalışmalarımız bu şekilde tüm hızıyla devam etmekte ve sunduğumuz kaliteden ödün vermemeye özen göstermekteyiz. Paşa Elektrik Tesisat Karot olarak, İstanbul Beylikdüzü şubemizde siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR