• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paşazade Baklavacı

Adres :

Şehit Kamil Göktürk Mahallesi Gülpar Sitesi B Blok Kat 8 Daire31 Stadyum Yanı Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Baygeldi

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 872 14 91

Whatsapp 2:

0 (553) 872 14 91

Paşazade Baklavacı olarak şehitkamil bayram baklavası siparişi,şehitkamil şöbiyet tatlısı siparişi,şehitkamil midye dolma siparişi,şehitkamil burmalı kadayıf tatlısı siparişi,şehitkamil en iyi baklavacı,şehitkamil kuru baklava siparişi,şehitkamil kilo ile baklava siparişi,şehitkamil cevizli baklava siparişi,şehitkamil fıstıklı baklava siparişi,şehitkamil havuç dilimi baklava siparişi,şehitkamil fıstıklı sarma siparişi, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Her biri kendi alanının en uzman isimlerinden oluşan ve tecrübesi ile bizlere büyük oranda katkı sağlayan personelimiz ile birlikte kaliteli bir hizmet için gerekli olan tüm koşulları size hizmet verirken uygun hale getiriyoruz. Personel alımında dikkat ettiğimiz hususlar sonrasında tamamı eğitimli ve profesyonel çalışmaya uygun bir ekip oluşturarak sizlerin de bu çalışma ortamının etkilerini hissedebileceğiniz sorunsuz bir hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede bugüne kadar Paşazade Baklavacısektöründe elde etmiş olduğumuz liderliğimizi de koruyabiliyoruz.

Sadece kurumsal yapımızla değil ortaya koyduğumuz ürünlerle deTatlıcılık sektöründe farklı bir firma profili çiziyoruz. Aynı sorumluluklarla yürütmekte olduğumuz çalışmalarımızı yüksek başarı oranıyla birlikte sürdürmeye devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti oranlarından aldığımız güçle birlikte her geçen gün daha iyiye giden hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR