• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pastapanya

Adres :

Gerzele Mahallesi Merkezefendi Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özge Özbaş

E-Posta Adresi :

pastapanya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 438 18 10

Whatsapp 2:

0 (506) 438 18 10

Pastapanya olarak Denizli pasta ve pastane sektöründe bilgi birikimimiz ve deneyimimizle ilgi çekiyoruz. Ortaya koyduğumuz uygulamalarla pasta malzemelerini adeta sanatsal bir çalışma haline getiriyor, benzersiz tasarımlarla fark yaratıyoruz. İşletme olarak çalışmalarımızı her geçen gün kendimizi yenilemeye devam ederek daha ileriye taşıyor, değişen ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde geliştirmeyi sürdürüyoruz. Çağımızda inanların en büyük beklentileri olan farklılık, kalite ve hızlılığı görev ediniyoruz. Hayallerinizdeki tasarımları hayata geçirerek eşsiz çalışmalara imza atıyoruz.

Kalite hedeflerimiz arasında maliyetleri denetim altında tutarak ulaşılabilir olmak vardır. Bütün hizmetlerimizde en uygun ürünü sunma çabasındayız. Kaliteli malzemeleri kullanıyor, her biri dünya markası olan pasta ve kurabiye malzemelerini mutfağımıza dâhil ediyor. Sağlık ve hijyen standartlarına sonuna kadar riayet ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak çözümler üretiyoruz. Bir marka değeri yaratmak için çıktığımız yolda, gördüğümüz teveccüh ve ilgiden doğru yolda olduğumuzu görmenin hazzını tadıyor; fakat bulunduğumuz noktayı yeterli görmeyerek her geçen gün daha iyisini sunmak adına çalışıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam zamanında ve istenilen şekilde karşılamaya çalışıyor, sürecin tamamı hakkında müşterilerimizi bilgilendirerek şeffaf biçimde çalışıyoruz. Sürekli gelişmeyi temel alan felsefemizle çalışanlarımızın eğitimine önem veriyoruz. Dünya standartlarında hizmetler yerine getiriyoruz. Kişiye özel pasta siparişi, butik pasta siparişi, kurabiye siparişi, el yapımı pasta siparişi, düğün, nişan pastası siparişi, çikolata çeşitleri ve daha fazlası için bizimle işletişime geçebilir, farkımızı görebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR