• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paten Dersim

Adres :

Suadiye Mah. Çetin Emeç Blv. Noter Sokak Çıkışı Cadde Bostan Sahil Etkinlik Alanı İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahadır Örs

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

patendersim@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 248 58 85

Whatsapp 2:

0 (552) 272 32 72

Sağlıklı bir yaşam için, spor oldukça önemlidir. Özellikle çocuk ve genç yaşta başlanan spor aktivitelerinin bireyin gelişimine ve gelecek hayatına da oldukça pozitif etkileri bulunmaktadır. Ülkemizde son zamanlarda popüler olmaya başlayan paten sporları, başta miniklerimiz olmak üzere büyük ilgi toplamaktadır. Sporun en keyifli halini sizlere sunan paten, tek başına öğrenilmesi güç olduğundan dolayı mutlaka profesyonel bir destek alınması gereklidir. İyi sporcu yetiştirmeyi kendine hedef edinmiş olan bir firma olarak, İstanbul paten eğitmenliği alanında sizlerle bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bugüne dek yetiştirdiğimiz başarılı sporcular ve elde ettiğimiz zaferler, bizi alanında en iyi kuruluşlardan biri haline getirmiştir.

Paten çok keyifli ve eğlenceli bir spor olmasının yanı sıra, muhtemel kazalara da oldukça açık bir alandır. Dolayısıyla paten sürme konusunda olabildiğince uzmanlaşmak çok önemlidir. İlgi duyan herkese profesyonel paten dersleri sağlayan firmamız, dersler esnasında gerekli tedbirlerin alınmasına son derece özen göstermektedir. Öğrenim esnasında eğitmenlerimiz öğrencilerinin bir an bile yanından ayrılmamakta olup; kask, dizlik, kolluk gibi koruyucu ekipmanların kullanımına çokça dikkat edilmektedir.

Her yaştan öğrenciye kapısı açık olan merkezimizde isterseniz hobi amaçlı, isterseniz sporcu olarak gelişmek için çeşitli kurslar yer almaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda kurslarımızı çeşitlendirmiş olup kaykay, buz pateni, tekerlekli paten gibi çeşitli alanlarda sizlere eğitimler sunuyor bulunmaktayız. Eğlenerek ve etkili bir biçimde paten dersleri almak isterseniz, sizleri merkezimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR