• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pati Life's Veteriner Kliniği

Adres :

Tecde Mah. Güngör Cad. Gülay Sokak Atlas Kent Sitesi A/blok No : 36a Migros Karşısı Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Erkan Polat

E-Posta Adresi :

patilife44@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 206 30 55

Hayvan severlerin ilgiyle takip ettikleri Pati Life’s Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com un üyesidir. Malatya evcil hayvan sektörüne olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu durum da veteriner kliniklerinin artması ihtiyacını doğurmaktadır. Firmamız Yeşilyurt bölgesinde hizmet vermektedir.

Firmamız çok geniş bir alana sahiptir; muayene odalarımız, aşı odalarımız, hayvan dostlarımız için kuaför odamız, olası operasyonlar için ameliyathane, yoğun bakım odalarımız ve büyük bir bekleme salonumuz mevcuttur. Hayvan dostlarımız için verdiğimiz hizmetler; rutin aşılar, parazit aşıları, diş sağlığı, kısırlaştırma ameliyatları, acil müdahaleler, ortopedik tedaviler, kuaför hizmetleri, kaza ve yaralanmaya bağlı oluşan hastalık ve yaralanmaların tedavisi olarak sıralanabilir.

Bu sayılan hizmet dışında kliniğimizde evcil hayvan aksesuarları ve mama satışı yapılmaktadır. Mamaları isterseniz firmamızdan isterseniz de sipariş vererek adresine isteyebilirsiniz. Firmamız dostlarımız için en hijyenik ve güvenli hizmeti verme gayretindedir.

Hayvan dostlarımız için sorunun çözümü sağlandıktan sonra iyileşene kadar geçen sürede neler yapılması gerektiği hakkında ve hastalık hakkında sahiplerine tüm bilgiler detaylı olarak verilmektedir. Firma çalışanlarımız gerekli eğitimleri başarıyla tamamlamış ve alanında uzman hekimlerdir. Dostlarımıza karşı nasıl davranılması gerektiğini bilen, hayvan seven ve şefkat gösterebilen kişilerdir. Tüm bilimsel gelişmeleri yakından takip edip, teknik anlamda tam donanımlı olarak çalışmaktayız.

Bizlere 7/24 ulaşabilir, istediğiniz her konuda bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Acil müdahaleler gerektiren olaylar için 24 saat hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR