• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pati Veteriner Kliniği

Adres :

Batıkent Mahallesi Adnan İnanıcı Caddesi 9022 Nolu Sok. No: 3/d Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meltem Peri

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

patiklinik27@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 455 68 82

En sadık dostlarınıza ve evinizin sevimli üyelerine kaliteli bir veteriner eşliğinde bakmak istiyorsanız bizler sizin için doğru adresiniz olmaya devam ediyoruz. Veteriner kliniğimiz müşterilerimizin 7/24 ulaşabilecekleri ve güvenli hizmeti alabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Çok sayıda danışana hizmet sunacak bir platformda hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Firmamız sizlerin kusursuz hizmeti görebilmeniz için sürekli olarak çalışmakta ve bütün imkanlarını siz kıymetli müşterilerine sunmaktadır.

Gaziantep evcil hayvan sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız her zamanen iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Profesyonel hekimlerimiz eşliğinde sevimli dostlarınızın sağlığından emin olabileceksiniz. Sizlere güvenle hizmet ulaştırmaya çalışıyoruz. Profesyonel hekimlerimizle sağlıklı çözümler elde edebileceksiniz. Deneyimli elemanlarımızla kaliteli hizmeti ve uygun fiyatlı çözümleri sizlere sunmaktayız. Firmamızın motive kaynağı olarak bizlere gelen müşterilerimizin memnun bir şekilde ayrılmasını görmekteyiz. Ayrıca sevimli dostlarınızın düzenli bakımlarının kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi ve onların eski sağlıklarına kavuşması da firmamızı motive eden bir diğer kaynaktır.

Müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkilerle bizler daima daha iyisini ve daha yenisini yapmaya gayret ediyoruz. Teknolojinin sağladığı imkanlardan da gerektiği gibi faydalanmasını bilen firmamız sayesinde elde ettiğiniz hizmeti unutamayacaksınız. Dünya çapında veterinerlik alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek sizlere lazım olan gelişmeleri bünyemize taşıyoruz. Diğer firmalarla da iş birliği içerisinde olan firmamız ortak bir akılla her zaman daha iyisini yapmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR