• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Patidog Pet Coiffeur

Adres :

Selçuk Yaşar Cad. Bergama 1. Blok No: 19/b Atakent İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aleyna Altınoymak - Burak Esen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

patidogizmir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 886 52 82

Evcil hayvanlarımız en değerli varlıklarımızdır. Evlerimizde bizlerle birlikte yaşarlar ve bizlere arkadaş olurlar. Onlarla eğlenceli vakit geçirir ve oynarız. Fakat bu sevimli dostlarımızın bir takım yeme, içme gibi ihtiyaçları vardır. Konuşamadıkları için bizlere acıktıklarını ya da susadıklarını söyleyemezler. Bizim onların halinde anlamamız gerekmektedir. Bizde sizlere Patidog Pet Coiffeur olarak bu konu da yardımcı olmak için İzmir’de hizmet vermekteyiz. Salonumuzda sevimli dostlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

İzmir evcil hayvan olarak öncelikle çeşitli hayvan aksesuarlarımız bulunmaktadır. Bunun yanında çeşitli evcil hayvan kıyafetlerimiz bulunmakta olup sevimli dostlarımızı en güzel şekilde giydirmekteyiz. Onların yemek ihtiyaçlarını karşılamak için köpek maması, kedi maması gibi her evcil hayvan için özel ve çeşitli yemeklerimiz bulunmaktadır. Yine tasma, kedi kumu, yemek kabı gibi her türlü ihtiyaçlarını gidermekteyiz.

Evcil hayvanlarımızın da bizler gibi bakıma ihtiyaçları vardır. Onlarında düzenli olarak temizlenmesi, banyo yapması, tıraş olması gerekmektedir. Bunları biz evde tek başımıza yapamayız. Çünkü bu hem onlara hem de tüylerine zarar verebilir. Profesyonel bir yardım almamız daha doğrudur. Sizlere bu konuda hizmet vermekte olup sevimli dostlarımızın banyo, tıraş, tırnak bakımı gibi her türlü bakım işlemiyle ilgilenmekteyiz. İşlemlerimiz özenle yapılmakta olup bu işlemler sırasında en kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Böylece sevimli dostlarımıza herhangi bir zarar vermeden uygulamalarımız yapılmaktadır. Evcil hayvanlarınızın bakım ve temizliği için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR