• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pedi Sanare Çocuk Fizyoterapi Merkezi

Adres :

İstiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No: 69 Altınova İş Merkezi 2 Daire: 18 Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fzt. Şule Tüz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 753 54 05

Pedi Sanare Çocuk Fizyoterapi Merkezi olarak Sakarya'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Sakarya sağlık alanında hizmet veren firmamız Pedi Sanare Çocuk Fizyoterapi Merkezi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler sağlık alanında olan fizyoterapi hizmetidir. İhtiyaca yönelik olarak sunduğumuz bu hizmetlerimiz sadece çocuklara özel olarak sunmaktayız. Firmamız sunduğu hizmetler ile birlikte çocukların ilerleyen dönmelerinde kolaylaştırmak için hizmet vermektedir.

Sağlık merkezimizin sunduğu ilk hizmet riskli bebek takip hizmetidir. Bu alanda uzman olan kliniğimiz riskli olarak belirlenen bebeklerin risk süresi geçene kadar tüm gerekli kontrollerini yaparak çeşitli durumlara karşı korumakta ve bazı durumlarda da erken müdahale şansını ortaya çıkarmaktadır. Hizmetlerimizden birisi de down sendromu eğitimidir. Down sendromuna sahip olan çocukların hayatlarını daha kolay yaşaması ve çeşitli konularda fikir sahibi olması için sunduğumuz eğitim hizmetidir.

Kliniğimizin hizmetlerinden birisi de jeremy krauss approach yönetimidir. Bu yöntem bir bebeğin doğduktan sonra yürüyene kadar ki süreçteki tüm hareket gelişimini, bilişsel ve duygusal gelişimini incelendiği hizmetimizdir. Bu hizmetimiz ile birlikte bebeğinizi daha iyi anlayabilir ve buna uygun şekilde hareket edebilirsiniz.

Bir diğer hizmetimiz ise engelli çocuklarda fizyoterapi ve fizik tedavi hizmetidir. Fizyoterapi ve fizik tedavi hizmeti ile birlikte engel oranı azaltılabilen durumlarda bu hizmetimizi sunmaktayız. Engele sahip bireylerin çok daha kolay bir şekilde hayatını sürmesini sağlayan bu hizmetlerimiz kesinlikle başvurması gereken hizmetlerdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR