• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Peker Coaching

Adres :

- İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilgün Uca

E-Posta Adresi :

nilgun.uca@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 605 41 92

İhtiyaç duyduğunuz çeşitli alanlarda bireysel koçluk hizmetleri sunan ekibimiz Peker Coaching birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Günümüzde çeşitli durum ve olaylar genel ruh halimizi etkilemekte büyük bir rol oynamaktadır. Daha hassas ve etkilenmeye müsait olan kişilerde ise bu durumlar çok daha yaygın şekilde gözlemlenmektedir. Biz Peker Coaching ekibi olarak İstanbul danışmanlık sektöründe kişisel yaşam koçluğu hizmetleri sağlamaktayız.

Herkes hayatının belli bir zamanında kendisi için oldukça kritik olan eşiklerden geçmektedir. Geçmişte bu durumlar bugünkü formunu korusada, artık oldukça yaygın ve bilinçli yaklaşım sergilenen konular arasında yer almaktadır. Bizler de bu doğrultuda kişilerin ihtiyaç duyduğu her konuda bireysel koçluk danışmanlıkları sunuyoruz.

Ekibimiz alanında yüksek derecede eğitim almış olan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Destek ve motivasyon almak istediğiniz her bir konuda yalnızca sizlere özel olarak hazırlanmış olan programlar düzenlenmektedir. Bu sayede almak istediğiniz tüm desteği ve danışmanlığı firmamızı tercih ederek güvenle alabilirsiniz. Çeşitli çalışmalar ışığında farklı ihtiyaçlara yönelik olan programlar geliştirmeye büyük bir hızla devam ediyoruz.

Sizlerin ihtiyaç duyduğu danışmanlık hizmetlerini sunmak bizim için oldukça değerlidir. Alanında deneyimli ve profesyonel yaşam koçlarımızla her zaman daha iyisini hedefleyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Sizler de almak istediğiniz destekler doğrultusunda bizimle hemen iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Peker Coaching ailesi olarak sizin kişisel hayat koçluğunuzu yapmaktan büyük bir onur duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR