• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Peker Temizlik Ve Ambalaj

Adres :

100.yıl Mahallesi 2167. Sokak No : 11-a Bağcılar/istanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Peker-erol Peker

E-Posta Adresi :

umitpeker57@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (541) 283 16 20

Whatsapp 2:

0 (541) 283 16 20

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde faaliyet göstermekte olan Peker Temizlik Ve Ambalaj olarak bizler endüstriyel ve ev tipi temizlik ürünlerinde ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada sizlere sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz ambalaj ürünlerinin tamamında sizlere en kaliteli malzemelerle üretimlerini yaptığımız ürünleri sunarak ihtiyaçlarınızı uzun süre en dayanıklı biçimde karşılayacak ürünlerle buluşturuyoruz. Temizleme işlemlerinin yapılacağı tüm alanlara yönelik olarak üretilen ürünlerimizin tamamında üstün bir hizmet anlayışı ve müşteri odaklı bir hizmet yaklaşımı ile sizlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Bağcılar ve çevresinde yer alan tüm bireysel taleplere cevap verdiğimiz ürünlerimiz ve hizmetlerimizde aynı zamanda kurumsal yapıya sahip alanlar için de desteklerimizi sunabiliyoruz. İstanbul alışveriş sektöründe aranan temizlik ve ambalaj ürünlerini en kaliteli haliyle bulabileceğiniz firmamızda bizler hastanelerden otellere, alışveriş merkezlerinden fabrikalara, restoranlardan okullara kadar pek çok noktada sizlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana temizlik ve ambalaj sektöründe ve teknolojisinde yaşanan değişimleri yakından takip eden bir firma olarak bizler ortaya çıkan ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Temizlik ve ambalaj ürünlerinin satış ve dağıtımını yapmaya devam eden bir firma olarak bizler tüm ambalaj, plastik ve temizlik malzemesi ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sizlerin karşısına çıkarıyoruz. Farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu ambalajları, temizlik ürünlerini bir arada barındıran bir firma olarak çok sayıda firmaya eş zamanlı olarak hizmet verebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR