• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pekgöz Ticaret

Adres :

Gönen Mah. Kıraçköy Küme Evler Erzincan Karayolu Üzeri Akıncılar Sivas Sivas » Akıncılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Pekgöz

E-Posta Adresi :

m_pekgoz58@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 491 75 62

Whatsapp 2:

0 (533) 634 08 56

Sivas yapı malzemeleri sektöründe hizmet sunan firmamız uzun yıllardan beri bu işi gerçekleştirmektedir. Yılların firmamıza katmış olduğu tecrübeler sayesinde yapı malzemeleri işini kusursuz şekilde neticelendiriyoruz. Hizmetlerimizi profesyonel ekip arkadaşlarımız sunmaktadır. Ekip arkadaşlarımızın tamamı satış hususunda eğitimli ve tecrübeli kişilerdir. Ekibimizin profesyonel bakış açısı sayesinde daima başarılı adımlar atıyoruz.

Mevcut konumumuzda ki başarımızda en büyük paya şüphesiz ki profesyonel ekibimiz sahiptir. Başarımıza başarı katmak ve adımızı dört bir yana duyurmak için kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Kaliteli hizmeti en önemli ilkelerimiz arasında barındırıyoruz. İlkelerimizin başında tabi ki müşteri odaklı hizmet gelmektedir. Müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile memnuniyet kazanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için büyük önem arz etmektedir. Müşterilerimizin taleplerini hızlı şekilde yerine getirmek için teknoloji ile bağlantılı hareket ediyoruz. Teknoloji hem iş kolaylığı sağlıyor hem de zamandan tasarruf etmemize yardımcı oluyor.

Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde girişimci ruhumuz ve müşterilerimize sunduğumuz güven il ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimiz ile aramızda kuruduğumuz güven bağı rakiplerimizi bir kez daha geride bırakmamıza kaynaklık etmektedir. Temel değerlerimizi ön saflarda tutarak, en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Hizmette engel tanımamak adına gün ve saat unsurlarına takılmadan yanınızda olmaya devam ediyoruz. Tek bir telefonunuz ile hizmetlerimizi sunmaya hazırız. Telefon numaramıza firmamızın internet sitesinden alarak iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR