• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pelin Ünsal Beauty Center

Adres :

Sakarya Mahallesi Mahallesi Ant Caddesi ( Karaağaç Veteriner Üstü ) Kat : 5 Daire : 12 Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pelin Ünsal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 550 05 62

Whatsapp 2:

0 (534) 708 25 96

Ordu’da güzellik merkezi sektöründe hizmet veren Pelin Ünsal Beauty Center birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Güzellik tüm diğer kavramlar gibi döneme göre şekillenen bir ifadedir. Her dönemin hatta her mevsimin farklı güzellik tanımları vardır. Kaşlar, kirpikler ve manikür pedikür döneme göre belirli stillerle uygulanmaktadır. Bu nedenle güzellik merkezlerinin döneme veya sezona göre değişen trendleri takip etmesi ve bunu ustalıkla uygulaması gerekmektedir.

Pelin Ünsal Beauty Center isimli firmamız, müşterilere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz müşterilerin yüzüne veya vücuduna uygun olarak işlemleri gerçekleştirir. Böylelikle istenilen işlemlerden arzu edilen sonuçlar alınmış olur. Firmamızda uygulanan işlemler arasında cilt bakımı, lazer epilasyon, medikal masaj, ben silme, hydrafacial cilt bakımı, manikür pedikür, bölgesel incelme ve dermapen cilt bakımı bulunmaktadır. Ekibimiz, işlemleri büyük titizlikle ve hijyeni öncelik haline getirerek uygular. Firmamız sadece işlemlerin başarısına değil hijyene de önem vererek oluşabilecek riskleri engeller. Böylelikle müşterilerimize en iyi ve en güvenli hizmeti verdiğimiz için gururlu hissediyoruz.

Ordu güzellik merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmamız, sektörde başarılarıyla bilinmektedir. Tüm ekibimizle daha iyi hizmet verebilmek için alanımızdaki gelişmeleri ve yenilikleri takip ediyoruz. Uyguladığımız tüm işlemlerde en iyi sonuçlar aldığımız ve bu işlemleri hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz için müşterilerimiz tarafından tercih ediliyor ve sektörde tavsiye ediliyoruz. Tavsiye edilen firma olmanın sorumluluğuyla çalışmalarımızı tüm ciddiyetimizle sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR