• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pelit Çay Kazanları

Adres :

Tepeüstü Mah. Tavukçuyolu Cad. No: 67/a İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengizhan Şahin - Ahmet Vurgun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@pelitcaykazanlari.com

Whatsapp 1:

0 (530) 503 45 92

Firmamız; İstanbul alışveriş sektöründe çay kazanı pazarlama ve satışını yapmak üzere sektöre adım atmıştır. Yılların kazandırdığı ticari tecrübe ile çay kazan ve demlikleri satışı başta olmak üzere ofis tipi çay kazanı, kahve standı, kahveci davlumbazı, antik bakır kahveci kazanı gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermektedir. Bununla birlikte satışını yaptığımız ürünlerimizin arıza durumlarında bakım ve onarımını yapmakta, her türlü servis hizmetlerini vermekteyiz.

Firmamızın satışını yaptığı antik bakır çay kazanı ve demlik ürünleri kaliteli ve uzun ömürlüdür. Aynı zamanda bakımı pratik, temizlemesi ve kullanımı kolaydır. Üst kapak açılarak rahat bir şekilde temizliği yapılır. Su alım işlemini otomatik olarak gerçekleştirir. Isı kontrol sistemi ile enerji tasarrufu sağlar. Toplu tüketim alanları için en uygun modellerdir. İhtiyaçlarınıza göre çay kazanı modellerini ve çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Firma olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti her zaman temel çalışma prensibimiz olmuştur. Bu prensibimiz ışığında müşterilerimizi mağdur etmemek adına satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimizin yanlarındayız. Alanında tecrübeli çalışma personelimiz arıza durumlarında gelerek yerinde servis hizmeti vermektedir.

Firma olarak amacımız işletmelerinizi için çağdaş, kaliteli ve güvenlik standartlarına uygun çay kazanı çeşitlerimiz ile müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Sadece satış değil satış sonrası verdiğimiz yedek parça temini ve servis hizmeti ile müşterilerimizin beklentilerine cevap vermektir. Firmamız satışının yaptığı yüksek kaliteli ürünler ile daha geniş alıcı kitlelerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR