• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pendik Tıbbi Masaj

Adres :

Çınardere Mahallesi Ayazma Caddesi No: 1 Pendik/istanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Güçlü - Zeki Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zeynepguclu28@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 217 08 84

Whatsapp 2:

0 (536) 217 08 84

Whatsapp 3:

0 (537) 985 03 88

Önemli bir sektör olan sağlık sektörünün medikal ve tıbbi cihaz dalında hizmet vermek için kurulmuş olan firmamız sizlere en profesyonel ve en rahatlatıcı hizmeti sunmaktadır. Kendi alanımızda İstanbul medikal ve tıbbi cihaz sektöründe kurularak birbirinden farklı bitkisel ve profesyonel ekipman ile tek bir çatı altında hizmet sunuyoruz.

Sağlık sorunlarının giderilmesi için günümüzde birbirinden farklı pek çok yöntem geliştirilmiştir. Bu yöntemleri yakından takip eden bir firma olarak, kısa süre içerisinde analiz etmiş ve kendi sistemlerimiz içerisinde sizlere sunmuş bulunuyoruz. Kendi sistemlerimize entregre ettiğimiz bu yeni sistemler ile en profesyonel düzeyde hizmet kalitesine ulaşarak sizlere profesyonel düzeyde hizmet veriyoruz.

Profesyonel tıbbi masaj uygulamalarımızın pek çok hastalığa iyi geldiği ve kişiyi rahatlattığı ispatlanmıştır. Hizmetlerimiz arasında, bitkisel kremlerle masaj tedavisi, bel ve boyun fıtığı tedavisi, eklem kireçlenmeleri için tedavi yöntemleri, tıbbi masaj tedavisi, selülit tedavisi, boyun fıtığı tedavisi, bayan masör hizmeti, sırt ağrıları tedavisi, uzman fizyoterapist, fizyoterapi hizmeti yer almaktadır.

Tüm bu hizmetler bu alanlarda eğitim almış olan doktorlar ve uzmanlar tarafından verilir. Hem bitkisel kaynaklı ürünler hem de deneyimli masaj uygulamaları ile fıtıklar, ağrılar ve diğer rahatsızlıklar için en etkili yöntem sizlere sunulur. Kısa süre içerisinde sizler de hem vücudunuzda hem de ruhunuzda farklılaşan ve güzelleşen konforun rahatlığını hissetmeye başlarsınız. İletişim bilgilerimiz üzerinden randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR