• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pera Kişisel Bakım Salonu ( Yunuseli Ağda Salonları )

Adres :

Yunuseli Mah. Yunus Emre Sokak 49/a Osmangazi / Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Yaman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 863 35 16

Whatsapp 2:

0 (537) 448 47 37

Güzellik sırlarının en özel tüyoları ve bakımlı görünmenin altın kurallarını bulabileceğiniz Pera Kişisel Bakım Salonu ( Yunuseli Ağda Salonları ) birmilyonnokta.com ailesinin üyelerinden biridir. Güzel, bakımlı ve estetik bir görünüme sahip olmak insanlık tarihi kadar eski bir arayış olarak oldukça gerilere gitmektedir. Güzellik sırları ile ilgili kitaplar, filimler ve bilimsel araştırmalar günümüzde hala araştırılıp, yazılmaya devam etmektedir. Cilt bakım kremleri, güzellik ürünleri, saç spreyleri gibi birçok ürün yine insanların daha bakımlı olması adına geliştirilmiştir.

Bunun yanında fön makinaları, traş makinaları ve epilasyon aletleri üretimleri her geçen gün yenilenip geliştirilerek piyasaya sürülmektedir. Firmamız Pera Kişisel Bakım Salonu ( Yunuseli Ağda Salonları ) zaman içerisinden insanlık tarafından geliştirilen tüm bakım yöntemlerini çağın gereksinimlerine uygun bir şekilde sizlerle buluşturmaktadır. Bursa güzellik merkezi ve kişisel bakım sektöründe hizmetlerini yürüten firmamız Pera Kişisel Bakım Salonu ( Yunuseli Ağda Salonları ) sizlerden aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde alanında güçlenmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Tecrübeli personel kadromuzun üstün hizmetleri ile kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, karşılıklı güven ortamı sizleri bekliyor. Bursa’nın bakımlı kadınlarının vazgeçilmez bakım merkezi olan Pera Kişisel Bakım Salonu ( Yunuseli Ağda Salonları ) hijyenik şartlarda profesyonel hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır. Sizde kendinizi bakımlı ve elit hissetmek istiyorsanız Pera Kişisel Bakım Salonunu tercih edin ve fazlalıklardan kurtulun.

osmangazi yunuseli tüm vücut ağda,osmangazi yunuseli ağda salonu,osmangazi yunuseli kaş alma hizmeti,osmangazi yunuseli kaş bıyık alımı,osmangazi yunuseli bayan ağda salonu,osmangazi yunuseli sir ağda salonu,osmangazi yunuseli bölgesel ağda salonu,osmangazi yunuseli en yakın ağda salonu,osmangazi yunuseli uygun fiyatlı ağda salonu,osmangazi yunuseli profesyonel ağda salonu,osmangazi yunuseli hijyenik ağda salonu,osmangazi yunuseli ağda salonları,osmangazi yunuseli tavsiye edilen ağda salonu,yunuseli tüm vücut ağda,yunuseli ağda salonu,yunuseli kaş alma hizmeti,yunuseli kaş bıyık alımı,yunuseli bayan ağda salonu,yunuseli sir ağda salonu,yunuseli bölgesel ağda salonu,yunuseli en yakın ağda salonu,yunuseli uygun fiyatlı ağda salonu,yunuseli profesyonel ağda salonu,yunuseli hijyenik ağda salonu,yunuseli ağda salonları,yunuseli tavsiye edilen ağda salonu,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR