• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Perdecim Orkide

Adres :

Hacırahat Caddesi Merzifon Amasya Amasya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adnan Şeker

E-Posta Adresi :

adnansekerr05@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 487 74 65

Whatsapp 2:

0 (541) 487 74 65

Perdecim Orkide olarak perde modelleri,2019 perde modelleri,özel sipariş perde,ölçüye göre perde,tül perde,jalıuzi perde,zebra perde,stor perde,asçı kıyafeti,iş kıyafetleri,koruyucu kıyafet,doktor kıyafeti,hemşire kıyafeti,iş önlüğü,is ayakkabısı,iş yelekleri,fosforlu iş kıyafetleri,iş yelekleri,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Perdecim Orkidefirması olarak bu sektörün insanlar için öneminin farkına önceden varmış olmamız sayesinde bu alanda hizmet vermeye başlayan ilk firmalar arasında yer alabildik. Firmamızın bu alanda uzun yıllardan beri hizmet sunmasının getirmiş olduğu deneyim sayesinde bu sektörün geçmişi ve geleceği hakkında oldukça kolay bir şekilde gerekli tüm bilgilere hakim olabilmekteyiz.

Sektörün geçmişinden yola çıkarak geleceğinin de başarılı bir şekilde yorumlanabilmesi neticesinde ise müşterilerimizin gelecek dönemlerde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarının henüz kimsenin aklına dahi gelmemişken çözümleri firmamız tarafından oluşturulmaya başlanmış bulunmakta ve bu müşterilerimiz bu sorunlar ile bizlere geldiklerinde çözüm olarak kendilerine bu çalışmalar sunulabilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin sorunları eksiksiz bir şekilde kendilerine sunulabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR