• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pet House Kayseri

Adres :

Mithatpaşa Mahallesi Erkilet Bulvarı No: 129/b Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Atay - Mustafa Atay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozgurcakr275@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 833 76 06

Whatsapp 2:

0 (544) 833 76 04

Minik dostlarımızın ihtiyacının doğru adresi olan Pet House Kayseri birmilyonnokta.com üyesidir. Pet shop hayvanlarımızın ihtiyacına göre, doğru ürünler bulundurabilmesiyle en doğru adrestir. Mamaların kaliteli ve damak zevkine uygun olması gerekir. Kafes, akvaryum gibi aksesuarlar farklı boylarda ve seçeneklerde kategoriler arasında yer almalıdır. İsteğe göre farklı aksesuarlar müşterilerin isteğine göre sunulmalıdır. Kullanım açısından rahat olabilecek şekilde ürünler tercih edilmelidir. Doğru ürünlerle müşterilerimize yardımcı olmak için seçenek olmalıdır.

Firmamız hayvanlarla ilgili donanımlı bilgisiyle hangi dostumuzun nasıl bir rahatlık tercih edeceğini farkında olarak hizmet vermektedir. Mamalarından başlayarak tüm aksesuarları ihtiyaca yönelik, seçenek olarak sunmaktadır. Eksik olduğunuz noktalarda yardımcı olarak doğru ürünü tercih etmeniz konusunda yanınızda olmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle herkesin aradığını bulabilmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

Kayseri evcil hayvan sektöründe önde olmanın verdiği gururla hizmet seçeneklerimizi günden güne artırmaktayız. Doğru seçim yapmanız konusunda destekçiniz ve danışanınız olmak çaba göstermekteyiz. Kaliteli evcil hayvan ürünlerini uygun fiyata sunuyoruz. Güler yüzlü hizmet ile ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz firmamızı yani doğru adresi tercih etmenizi öneririz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Minik dostlarımızın rahatı ön planda tutulmaktadır. Geniş yelpazeli ürünler seçeneğimizle ihtiyaca göre seçim yapma ayrıcalığı sunmaktayız. Bu alanda uzmanlığımızla doğru ürün seçimi konusunda yardımcı olmaktayız. Güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adres bulduğunuzu söylemeliyiz. Hizmet ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz şubemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR