• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Peynirci Dedem

Adres :

Mersin Alanı Mah. 6002 Sokak No: 2/a Ürkmez ( Efece Pastanesi Yanı ) İzmir » Seferihisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Akay

E-Posta Adresi :

oguzhanakaay@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (541) 598 04 78

Whatsapp 2:

0 (536) 971 30 27

Ülkemizde faaliyet gösteren en kaliteli firmaları bir araya getiren birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biri Peynirci Dedem müşterilerine ev yapımı ve doğal gıda maddelerinin satışı konusunda hizmet vermektedir. Toplumda sağlık konusuna verilen önemin artması ve yüksek miktarlarda üretilen ve satılan ürünler kullanılan kimyasal maddelere olan hassasiyetin artmasıyla geleneksel yöntemlerle üretilen ürünlere olan talep artmıştır.

Peynirci Dedem dileyenlerin geleneksel yöntemlerle evlerde veya küçük işletmeler tarafından üretilen gıda maddelerine daha rahat ulaşmaları adına İzmir alışveriş sektöründe faaliyet göstermektedir. Her biri özenle seçilen tedarikçilerden temin edilen ürünleri ile müşterilerine raf ömrünün uzatılması, tadının güzelleşmesi için veya renginin daha tok gözükmesi için kimyasallarla doldurulmamış ürünler sunan işletme organik tarım sertifikalı ürünlerin de gerçekleştirmektedir.

Müşterilerine mevsimine göre hakiki ev tarhanası satışı, organik bal, çeşitli reçellerde satan işletme, ürünlerde koruyucu madde olmadığı için her ürünü yıl boyunca temin edememekte ve satamamaktadır. Süt ve süt ürünlerinin de bulunabildiği Peynirci Dedem, ülkenin her köşesinden farklı peynir çeşitlerini bulabileceğiniz İzmir’deki yegâne mekanlardan biri olarak özellikle gurmelerin sıkça uğradığı bir yerdir.

Sadece organik gübre kullanılarak üretilen bakliyat çeşitlerini de satan işletme, aynı zamanda sipariş üzerine süt, salça, pekmez, zeytinyağı ve bal da satmaktadır. Müşterilerine her zaman taze ve sağlıklı ürünler sunma gayretiyle kapılarını açan Peynirci Dedem, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve ürünlerinin kaliteleriyle dikkat çekmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler