• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Phibrows Songül Ödemiş

Adres :

Falaskar Gazi Mah. Rumeli Caddesi No: 55 Bereket Apt Kat: 6 Daire: 12 Şişli Nişantaşı İstanbul ( Remzi Kitapevi Karşısı) İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Songül Ödemiş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@songulodemis.com

Whatsapp 1:

0 (533) 473 93 72

İstanbul güzellik merkezi sektöründe biz sizlere Phibrows Songül ödemiş ismi ile hizmet vermekteyiz. Hizmetini sunduğumuz tüm işlemlerimizde olan bilgi ve birikimi ile adından övgü ile bahsettiren güzellik uzmanımızın microblading işlemi için de ayrıca bir eğitimi ve uzmanlığı bulunmaktadır. Güzellik salonumuzda gerçekleştirilen işlemlerimizin tümü kişiye özel olarak planlanmakta ve hata kabul etmeksizin uygulanmaktadır.

Mizacınız nasıl olursa olsun, kaşlarınızın görüntüsü sebebi ile olduğunuzdan daha farklı görünürsünüz. Biz sizlerin olduğunuz gibi görünmenizi ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için sizlerin hizmetindeyiz. Microblading işlemini sizlere uygulayacağımızda acıya dayanma seviyesinin her müşteride farklı olduğunu bilincinde oluşumuz, bizleri daha temkinli davranmaya yönlendirmektedir. Bu işlemin deri altına iğneler yardımı ile boya işlenmektedir. Boya enjekte edilirken oluşacak acının engellenmesi için sizlere kaliteli ve anestezi özelliğine sahip kremler uygulanacaktır. Bizler tarafında uygulanan kaş kontürü sonucunda hepinizin bizden memnun olacağına ve kaşlarınızı hiç olmadığı kadar severek kullanacağınıza eminiz. Bu süreçte olan kaygınızı azaltmak için biz sizlere ayrıntılı bilgiler sağlayacağız. Böylece sizleri nelerin beklediğini de biliyor olacaksınız.

Sizlere hizmetini sunduğumuz tüm işlemlerin bilgisine fazlasıyla hakimiz. Kullandığımız kaliteli ürünler ve sadece size özel olan, temizliğinden şüphe dahi etmeyeceğiniz malzemeler ise daima sizlerin hizmetindeyiz. Sizlerde güzellik merkezimizi ziyaret ederek hem daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilir hem de bizimle tanışabilirsiniz. İletişim adreslerimizden biz ulaşmanızı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR