• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pia Photography

Adres :

Yaşamkent Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Petek Usta-ilker Usta

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ilkerust@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 769 32 37

Whatsapp 2:

0 (545) 519 69 93

Fotoğraf, özel günlerde hayatı renklendiren ve en güzel anları ölümsüz hale getiren bir araçtır. Bu hatıraların ve değerlerin elde edilmesi için de fotoğraf çekimi ile meşgul olan kişiler birer sanatçı olarak görülmektedir. Fotoğraf sanatı ancak profesyonellerin ve bu konuda emek vererek yılların tecrübesine sahip olan kişilerin gerçekleştirebileceği profesyonel bir iştir. Bu nedenle doğum günü, yeni doğum, nişan ve düğün gibi özel günlerde mutlaka doğru sanatçılar ile çalışarak iyi bir görsel sonuç elde edebilirsiniz.

Bu konuda Ankara Çankaya ilçesinde hizmet vermekte olan Pia Photography olarak Ankara basın yayın sektörü içerisinde en tecrübeli işletmelerden biri olarak tanınmaktayız. Bu sayede yeni doğan bebek fotoğrafları, nişan, doğum, düğün ve doğum günü gibi özel günlerde ya da hamilelik dönemi gibi unutulmaz zamanlarda sağladığımız fotoğraf çalışmaları ile bu özel günleri ölümsüz bir hale getiriyoruz. Firmamız profesyonel bir bakış açısı, profesyonel cihazlar ve özel sistemlerle gerçekleştirdiği fotoğraf hizmetleri sayesinde size en özel görselliği sağlamaktadır.

Firmamızın sağladığı hizmetler sayesinde çocukların en tatlı ve en unutulmaz zamanlarını özel bir kare ile taçlandırabilir ve ömür boyu saklayabilirsiniz. Hem özel dekorlar sayesinde stüdyolarımızda hem de bizzat yerinde gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri ile hizmet alma şansına sahipsiniz. Yani özellikle bebek fotoğraf çekimleri için yerinde hizmet isteyebilir ve uygun fiyatlar ile daha kolay bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR