• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pika Veteriner Kliniği

Adres :

Tepeköy Mahallesi 4552 Sokak No: 5/ A Torbalı İzmir İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Buğra Erbaş

E-Posta Adresi :

pika.veterinerklinigi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 219 20 94

Whatsapp 2:

0 (507) 219 20 94

Hayvanları hayatımızın bir noktasında yaşamımıza ortak etmekteyiz. Pika Veteriner Kliniği olarak sizlerin bu fedakârlıklarınızı takdir etmekteyiz. Hayvanlardan karşılık beklemeden, onların zaruri ihtiyaçlarını gidermeniz ve hayvanları koruma, kollama bilinci içerisinde olmanız muhteşem bir duygudur. Pika Veteriner Kliniği olarak küçük dostlarımızın sağlık sorunlarında ve beslene ihtiyaçlarının giderilmesinde yardımcı olmaktayız.

Pika Veteriner Kliniği İzmir ilinin Torbalı ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İzmir Sağlık sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde evcil hayvanların bakım ve sağlık hizmetlerinin giderilmesinde profesyonel eğitim almış, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimize büyük özen göstermekte ve en kaliteli malzemeleri kullanarak sizlerin yardımına yetişmekteyiz. Ayrıca işletmemizde her markanın mama çeşitlerini satarak sizlerin hayvanlarımızın beslenmesi için yapacağınız yardımlara destek olmaktayız.

Eğer sizlerin de evcil bir hayvanı var bakım ve sağlık kontrolüne ihtiyaç duyuyorsanız, ya da sokak hayvanlarının beslenmesi için uygun fiyatlı mama satışı yapan yer arıyorsanız doğru adrestesiniz. Pika Veteriner Kliniği iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR