• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilot Garage Oto Ekspertiz

Adres :

Mahmutbey Mah. Halkalı Cad. No: 3/b ( Ziraat Bankası Yanı Ateş Tuğla ) İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rauf Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bagcilar@pilotgarage.com

Whatsapp 1:

0 (544) 429 32 17

Whatsapp 2:

0 (505) 116 87 39

Oto ekspertiz firması olarak faaliyet gösteren Pilot Garage Oto Ekspertiz birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız ekspertiz hizmetlerinde öncü bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak sizlerin hizmetindedir. Ticari kaygıdan uzak sizlerin güvenliği için titizlikle ekspertiz işlemlerini yerine getirmektedir. Firmamız çalışma etiğine sahip güvenilir hizmetler sunmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde rağbet edilen bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul otomotiv verdiği hizmetlerin kalitesiyle bugün geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir. Yılların deneyimine sahip bir firma olarak uzman bir ekiple profesyonel hizmetler sunmaktayız. Oto ekspertiz işlemleri kapsamında fren testi, kaporta testi ve daha pek çok işlemi yerine getirmekteyiz. Araç arıza tespitleri için müracaat edeceğiniz güvenilir bir adres olarak hizmet vermekteyiz. Firma olarak sektörümüzde bir ilki gerçekleştiriyor ve garanti paketlerimizi sizlere sunuyoruz. Oto ekspertiz işlemlerinde müşterilerimizin güvenini kazanmayı başarmış bir firma olarak rekabet ettiğimiz sektörde adımızdan çokça söz ettiriyoruz.

Firma olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmayı misyon edindik. Kurulduğumuz ilk günden beri istikrarlı bir şekilde bu misyonumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz. Sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Firma olarak ekspertiz işlemlerinde her türlü teknik donanıma sahibiz. Müşterilerimizin araçlarını emanet edebilecekleri emin eller olarak emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Profesyonel hizmetleri almak isteyen müşterilerimiz için güvenilir bir adres olarak faaliyet gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR