• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pınar Gül Güzellik Merkezi

Adres :

Mustafa Kemal Paşa Mah. Pazar Sok. No: 11 Kat: 1 ( Sadeler Kuyumcu Üstü - Weltew Mobilya Karşısı ) Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pınar Gül

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 122 17 26

Fatsa’da hizmet veren merkezimiz Pınar Gül güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Ordu güzellik merkezi firmaları arasında merkezimiz müşterilerin büyük ilgisini görmektedir. Merkezimizde siz değerli müşterilerimiz için; kalıcı fondöten uygulaması, bölgesel zayıflama, kaş tasarımı, hydrafacial cilt bakımı, kırışıklık giderme işlemleri ve gözenek sıkılaştırma işlemleri olarak sayabiliriz. Özellikle bölgesel incelme ve kırışıklık giderme işlemleri en çok talep gören işlemlerimizdendir.

Özellikle yaz aylarına fit girmek isteyen müşterilerimiz selülit tedavisi, g5 masajı ve zayıflama işlemlerini çok tercih etmektedirler. Erkek müşterilerimiz de son zamanlarda artmıştır. Zayıflama konusu hem erkek hem kadın tüm müşterilerimizin ortak sorunudur. Merkezimiz bu konuda garantili işlemler yaparak müşterilerimizin sorunlarını çözmeyi hedeflemektedir.

Firmamızda önem verdiğimiz iki temel prensip bulunmaktadır. Bunlardan birisi ve en önemlisi müşteri memnuniyeti; diğeri de kaliteli hizmettir. Müşterilerimize uyguladığımız her işlem öncesi ve sonrası odalarımız dezenfekte edilmektedir. Temizlik konusunda ekip arkadaşlarımız çok hassas davranırlar. Tüm ürünlerimiz sağlığa zararlı olmayan en kaliteli ürünler arasından seçilerek tedarik edilir.

Firmamız uzun zamandır sektörde emek vermiş, çaba harcamış daha iyiyi yapma amacıyla çalışmalarına devam etmiştir. Sektördeki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek müşterilerimize uygularız. Her geçen gün müşteri kitlemiz artmaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini sağladığımızın en önemli göstergesidir. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetler için ilk faaliyete başladığımız günden bugüne hep en uygun fiyat politikasını benimsedik ve uyguladık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR