• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pınar Karşıyaka Kuşadası Basketbol Akademi

Adres :

U.naci Akdoğan Koleji Spor Salonu Söke Yolu Üzeri Demir Köprü Mevki Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Violet Özcan - Sermir Bahçevan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 341 31 84

Whatsapp 2:

0 (541) 447 42 97

Aydın spor akademileri alanında deneyimli eğitmenleri ile sizleri eşsiz bir basketbol eğitimi imkânı yaşatan, Pınar Karşıyaka Kuşadası Basketbol Akademi birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Basketbol, futboldan sonra tartışmasız olarak dünyada en çok bilinen ve en çok takip edilen spor faaliyetleridir. Özellikle Amerika Birleşik Devletlerinde, Türkçe açılımı Ulusal Basketbol Birleşimi olan NBA adında profesyonel ve dünya çapında büyük ilgiyle takip edilen bir basketbol ligi bulunmaktadır.

Türkiye’de oldukça sevilen basketbol sporu, gerek ulusal gerekse de uluslararası düzeyde müsabakaları düzenlenen ve bu konuda dünya çapında başarılar kazanılan bir spordur. Ulusal ve uluslararası düzeyde, ülkemizin en çok tanınan takımlarından Pınar Karşıyaka, Türkiye Basketbol Ligi ve Türkiye Kupası gibi çeşitli şampiyonluklar kazanmış bir basketbol ekolüdür. Üstün altyapı başarılarıyla, yıllardır kaliteli isimleri potalara kazandırmaktadır. Türkiye’nin en iyi basketbol altyapı akademisini sizlerle buluşturan organizasyonumuz, Aydın spor alanında göstermiş olduğu faaliyetlerle adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Çekirdekten şampiyon yetiştiren akademimiz, çocuk gelişimi konusunda deneyimli eğitmenleriyle sağlıklı ve formda bir nesil yetiştirmek için gereken tüm profesyonel hizmetleri seferber etmektedir. İlkokul öğrencilerine özel olarak hazırladığımız deneme antrenmanı ve seçmelerle, basketbol konusunda yatkın öğrencilere çeşitli imkânlar sağlayan Pınar Karşıyaka Kuşadası Basketbol Akademi olarak, en kaliteli basketbol deneyimini öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Kuşadası basketbol okulumuz en uygun fiyatlarla 6 – 17 yaş aralığındaki öğrencilerimize kurs imkânı sunmaktadır. Sizde gerçek bir şampiyon görmeniz için akademimize müracaat edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR