• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pınar Su Başiskele

Adres :

Başiskele/kocaeli Kocaeli » Başiskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şule Ağırçelik

E-Posta Adresi :

dadassu2541@hotmail.com

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde faaliyet göstermekte olan Pınar Su Başiskele olarak bizler kurulduğu ilk günden beri kaliteden taviz vermeden gıda sektöründe su ihtiyacını karşılamaya devam etmiş olan Pınar Su markasının bir kolu olarak Başiskele’de sizlere hizmet veriyoruz. Sadece su alanında değil et ve süt ürünleri konusunda da öne çıkan ürünleriyle sizlerle buluşmaya devam eden Pınar markasının su konusunda Kocaeli alışveriş sektöründeki temsilcisi olan bizler tüketicilerin kaliteli su ihtiyacını karşılamak üzere faaliyetlerimize devam ediyoruz. Artan rekabet ortamında bile kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermeden markasının gücüyle birlikte tüketicilerine ulaşmaya devam eden Pınar Su Başiskele olarak bizler sürdürülebilir yöntemler sayesinde kalıcı olmaya devam ediyoruz.

Her zaman tüketici odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş Pınar Su markasının bir kolu olarak bizler tüketicilerimize sonsuz bir güven sunduğumuzun da tekrar altını çizme gerekliliği hissediyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana hem sağlık hem de lezzet açısından en iyi ürünleri bir arada sunan bizler ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı şekillerde şişelenmiş olan Pınar Su ürünlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Siz tüketicilerimizden gelen siparişler doğrultusunda en kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere vermekte olduğumuz hizmetlerle çok uygun fiyatlarla su alanındaki taleplerinizin yerine getirilmesini de sağlıyoruz. Halk sağlığını korumaya ilişkin bir anlayışı her şeyin önünde tutarak tüm kontrolleri yapılmış süreçlerin sonunda temel ihtiyacınız suların sizlere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR