• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pınar Temizlik Hizmetleri

Adres :

Gürpınar Mahallesi 37005 Sokak No: 71/4 Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacı Kaynarpınar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 966 58 01

Whatsapp 2:

0 (546) 966 58 01

Whatsapp 3:

0 (537) 395 73 12

Pınar Temizlik Hizmetleri

Pınar Temizlik Hizmetleri olarak hizmetlerimiz ve uygulamalarımız temizlik alanının özelliklerine göre şekillenmektedir. Çünkü her evin, her iş yerinin ve diğer alanların özellikleri farklıdır. Malzemeleri farklı, temizlik gereksinimleri farklıdır. O yüzden de kullanılacak makineden deterjana kadar bütün ayrıntıların birbirinden farklı olması, kişiye ve mekana özel olarak belirlenmesi gerekir.

Bizler bu bilinç ve tecrübe ile yaşam alanlarınızın en uygun biçimde temizlenmesini sağlıyoruz. Sizlerin ve sevdiklerinizin hijyen içerisinde yaşamlarınıza devam etmenizi amaçlarken bir taraftan da eşyalarınızın zarar görmemesini sağlayarak uzun yıllar güvenle kullanabilmenize imkân tanıyor, hatta uyguladığımız temizlik yöntemleri ile eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR