• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pırlanta Kuaför ve Güzellik

Adres :

Perşembe Beldesi Atatürk Caddesi No : 4 A Zonguldak » Çaycuma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melahat Durdu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pirlantakuafor1@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 230 74 34

Whatsapp 2:

0 (542) 573 12 40

Güzellik merkezimiz Zonguldak kuaför sektöründe faaliyet göstermek amacı ile siz değerli müşterilerimize kapılarını açmıştır. Sektörde kapılarımız açtığımız günden bugüne kadar gerek saç tasarımı gerekse kişisel bakım konusunda yaptığımız başarılı uygulamalar ile bölgemizin öncü ve yenilikçi kuaför salonlarından biri olduk. Yaptığımız saç tasarım modellerinde siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacı ile modern çağın tasarımlarını ve yaklaşımlarını yakından takip etmekte ve biz de uygulamaktayız.

Kuaför salonumuzda çalışan tüm personelimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahiptir. Her biri kendi alanında uzman saç tasarım ve kişisel bakım kadromuz ile siz değerli müşterilerimize düğün, nişan ve diğer özel günleriniz başta olmak üzere güzellik ve bakım alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet sunmaktayız.

Kuaför salonumuzun saç tasarım bölümünde yüz hatlarınıza ve kişiliğinize uygun saç kesimi, her türlü saç bakımı, perma, balyaj, röle gibi işlemler uygulanmaktadır. Ayrıca özel ve günlük kullanımlarınız için klasik ya da modern topuzlar, saç örgüleri yapılmaktadır. Kişisel bakım bölümünde ise profesyonel makyaj, manikür ve pedikür, sir ağda işlemleri alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından profesyonel bir biçimde uygulanmaktadır.

Yenilik, gelişim, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı güzellik merkezimizin temel çalışma değerleridir. Bu değerlerimizden taviz vermeden hem siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak hem de çalışanlarımızın mesleki açıdan ilerlemelerine olanak sağlamak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde yaptığımız işin sorumluluklarının bilincinde olarak hizmet vermeye devam etmek te karalıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR