• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Piya Tatlı

Adres :

Peyami Safa Mahallesi Mehmet Ali Altun Caddesi 134/a Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Barakazi

E-Posta Adresi :

farukbrkz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 539 55 45

Pasta ve pastane sektöründe yer alan Piya Tatlı isimli firmamız Ankara’da birmilyonnokta.comüyesi olarak hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uyar, en lezzetli tatlılarımız ile damağınızda iz bırakırız. Hem lezzet hem görsel açısından şölen niteliğinde olan tatlılarımız taze olarak satışa sunulmaktadır.

Baklava en çok talep edilen şerbetli tatlılar arasında yer almaktadır. Baklavanın çıtır çıtır hamuru, düzgünce şerbetlenmiş içi ve kaliteli iç malzeme kullanılmış ara katmanı bir araya geldiğinden enfes bir lezzet oluşturur. Dilediğiniz çeşitte lezzetli tatlıları firmamızdan satın alabilir, dilerseniz adreslerinize sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kilo ile dilerseniz tepsi ile satın alabileceğiniz baklavalarımızda fıstıklı, cevizli, midye şeklinde çeşitlerimiz mevcuttur.

Ankara pasta ve pastane sektöründe yer alan firmamızdan kadayıf, künefe gibi şerbetli tatlılarda satın alabilirsiniz. Firmamız Mamak’ta burma kadayıf nereden alınır sorusuna cevap olarak gösterilmektedir. Hasır kadayıflarımız lezzet ve görsel açısından şölen niteliği taşımaktadır.

Dondurma satışları da yapılan firmamızda dilediğiniz çeşitlerde dondurmalar ile içinizi ferahlatabilir, hafif tatlı olan dondurmalarımız ile ağzınızı tatlandırabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet verilen firmamızda tüm ürünlerimiz 1. kalite malzemeler ile hazırlanmaktadır. Müşteri sağlığı tehlikeye atılmadan hijyen ve sanitasyon kuralları uygulanmaktadır.

Siz de tatlı ihtiyaçlarınızı Mamak’ta sütlü nuriye nerede yenir sorusuna cevap olan firmamızı tercih edebilir; şerbetli, sıcak, soğuk, sütlü tatlılarımız ile hem damak tadınıza hem de gözünüze şölen yaşatabilirsiniz. En güzel tatlılar için bizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR