• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Platinium Dry Cleaners Kuru Temizleme

Adres :

Karlıktepe Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi No 58/a Kartal/istanbul İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Şahinoğlu

E-Posta Adresi :

aysesahinoglu80@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 715 28 04

Whatsapp 2:

0 (555) 715 28 04

İnsanlar olarak sağlıklı bir yaşam sürebilmemiz için temiz çevre ve temiz eşya kullanımına dikkat etmemiz gerekmektedir. Sağlıklı bir yaşam ortamı olmadan uzun süre kaliteli bir yaşam süremeyiz. Bu yüzden belirli aralıklarla temizlik işlemlerimiz yapmalıyız. Ancak bazı eşyalarımız direk su ile yıkama işleminde deforme olmakta ve özelliklerini kaybedebilmektedir. Bunun için kuru temizleme hizmeti alarak bu ihtiyacımız giderebiliriz. Platinium Dry Cleaners Kuru Temizleme olarak bizler sizlere bu alanda yardımcı olmaktayız.

Platinium Dry Cleaners Kuru Temizleme İstanbul ilinin Kartal ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul giyim sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin kuru temizleme işlemi ile temizlenmesi gereken eşyalarınızı almakta, kaliteli, son teknoloji temizleme cihazlarımız ile temizlik işlemlerini yapmaktayız. Bu temizlik işlemleri sırasında kaliteli temizlik ürünleri kullanmaktayız. İşletmemizde çalışan çalışanlarımız alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı kurumumuzda temizlete bilirsiniz.

Eğer sizlerin de temizlenmesi gereken narin, özel kıyafetleri var ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Platinium Dry Cleaners Kuru Temizleme olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR