• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ponçiks

Adres :

Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No 206 Serik Antalya Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Sarı-hilal Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mas2000@mynet.com

Whatsapp 1:

0 (536) 378 15 28

Whatsapp 2:

0 (553) 219 09 49

Whatsapp 3:

0 (536) 378 15 28

Whatsapp 4:

0 (553) 219 09 49

Ponçiks olarak serik kahvaltı yapılacak yerler,serik kahvaltı salonu,serik en yakın kahvaltı salonu,serik toplu kahvaltı organizasyonu,serik toplu yemek organizasyonu,serik kahvaltı nerede yapılır,serik grup yemeği organizasyonu,serik kahve nerede içilir,serik türk kahvesi nerede içilir,serik çocuk eğlence merkezi,serik çocuk top havuzu vb alanda hizmet vermekteyiz.

Ponçiksfirması olarak bu sektörün insanlar için öneminin farkına önceden varmış olmamız sayesinde bu alanda hizmet vermeye başlayan ilk firmalar arasında yer alabildik. Firmamızın bu alanda uzun yıllardan beri hizmet sunmasının getirmiş olduğu deneyim sayesinde bu sektörün geçmişi ve geleceği hakkında oldukça kolay bir şekilde gerekli tüm bilgilere hakim olabilmekteyiz.

Sektörün geçmişinden yola çıkarak geleceğinin de başarılı bir şekilde yorumlanabilmesi neticesinde ise müşterilerimizin gelecek dönemlerde ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarının henüz kimsenin aklına dahi gelmemişken çözümleri firmamız tarafından oluşturulmaya başlanmış bulunmakta ve bu müşterilerimiz bu sorunlar ile bizlere geldiklerinde çözüm olarak kendilerine bu çalışmalar sunulabilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin sorunları eksiksiz bir şekilde kendilerine sunulabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR