• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Popüler Profesyonel Car Care

Adres :

Fırat Mah. Nazım Hikmet Caddesi Opet Petrol İçi No: 49 Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Sapan - Soner Sapan

E-Posta Adresi :

yusuf.sapan.123@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 781 32 20

Whatsapp 2:

0 (538) 206 21 29

Diyarbakır otomotiv sektöründe hassaslık ve titizlik gerektiren yaptığımız bu işte her biri alanında profesyonelleşmiş kadromuzla siz araç sahibi kullanıcılarımıza hizmetlerimizi sunuyoruz. En az sizin kadar önem ve değer verdiğimiz aracınızı yılların verdiği güvencemizle sizden alıyoruz ve bu işte birinci önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti prensiplerimizle aracınızı istediğiniz şekilde temizliyoruz. Tüm marka ve model araçlarınızın iç ve dış temizliğini yaptırabileceğiniz Kayapınar’daki yerimizde bir Car Care merkezi olarak hizmet veriyoruz.

Sunduğumuz hizmetler tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmakta olup bununla birlikte kullandığımız tüm malzemeler son kalite ürünlerdir. Birlikte büyüdüğümüz bu sektörde siz müşterilerimizin memnuniyetini hep ön planda tuttuk ve tutacağız. Bu konuda bir standart yakaladığımızı düşünüyoruz. Bu standartla birlikte kendimize gelişmekte olan teknolojiyi takip etme alışkanlığı da kazandık, kullandığımız bütün ekipman ve ürünlerimiz son teknolojilerin ürünleridir.

Kişisel hijyenin bu kadar önemli olduğu dünyamızda evlerimizi, iş yerlerimizi düzenli olarak temizliyoruz, ancak trafikteki araç sayısının günden güne artmasıyla birlikte çok önemli bir trafik yoğunluğu problemi her gün farklı bir seviyeye geliyor. Bundan dolayı artık evimiz, iş yerimiz gibi arabalarımızda da günlerimizin önemli bir kısmını geçiriyoruz. Aslında pek fark edilmese de aslında araçlarımızda da hijyen çok önemlidir.

Hijyen ve temizliğin sağlık açısından önemi bir yana, kirlerinden arındırılmış bir araç da göze güzel görünür, kullanan insan hakkında bir şeyler söyler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR