• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Porocan Dekorasyon

Adres :

Üzümlü İlçesi Yunus Emre Mahallesi 167/b Erzincan Bulvarı Üzümlü /erzincan Erzincan » Üzümlü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Karatepe & İbrahim Canbaba

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fatihkaratepe2424@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 102 01 07

Whatsapp 2:

0 (544) 484 78 60

İç dekorasyon kendi içinde pek çok alana ayrılan ve ayrı parçalar ile estetiğin yakalanmasını sağlayan uyumlu işler bütünüdür. Firma olarak Erzincan iç dekorasyon sektöründe kurularak bu sektörde birbirinden farklı alanlarda tasarlamış olduğumuz yenilikler ve modern uygulamalar ile sizleri estetik güzellik ile kavuşturuyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren her gün kendisini geliştiren bir firma olarak, bu günlere gelmemizde hem işimizde sahip olduğumuz titizliğin hem de sizlerin bizlere destek olmasının çok katkısı olmuştur. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bir firma olarak günümüze kadar bu konuda hiçbir sorun yaşamadan, hep olumlu sonuçlar ile karşılaştık.

Hizmet verdiğimiz alanlar arasında, mutfak dolabı imalatı, tasarımı ve montajı, duşa kabin imalatı, tasarımı ve montajı, ahşap kapı imalatı yer almaktadır. Ayrıca tasarımı ve montajı, kapı pencere sistemleri, iç ve dış dekorasyon ürünleri, güneş enerjisi hizmeti, çelik kapı imalatı, tasarımı ve montajı, su tesisat işlemleri, doğalgaz tesisat işlemleri, bahçe düzenleme hizmetleri, cam balkon imalatı, tasarımı ve montajı yer almaktadır. Tüm bu hizmetler maksimum titizlik ve en kaliteli malzemelerden yapılır. Kendi imalatımızı yaparken titiz ve özverili davranarak, bu sektörde Erzincan içerisinde en ayrıcalıklı hizmeti sunuyoruz.

Mutfak dolabı, duşa kabin imalatımız en kaliteli malzemelerden yapılır ve eviniz ile en uyumlu tasarıma sahip olarak kısa sürede montajı yapılır. Bizlerden hizmet almak ve uygun fiyata kaliteyi yaşamak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR