• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Poyraz İnşaat

Adres :

Ömer Muhtar Sok. Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Karagöz - İsmail Kuzey

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 116 58 63

Whatsapp 2:

0 (507) 523 39 03

İnşaat sektöründe olağanüstü çalışmaları ile öne çıkan Poyraz İnşaat markamız, Sivas’ın yükselen marka değeri olarak hizmetlerine devam etmektedir. Sivas Merkez yapı inşaat işleri alanında mükemmel hizmet ve nitelikli işçilikle öne çıkan Poyraz İnşaat firmamız, alanında lider ve öncü hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Modern dönemlerde en çok öne çıkan ve şık tasarım ve dizaynlar eşliğinde yükselen inşaat sektörü Poyraz İnşaat firmamızla beraber oldukça geniş ve zengin bir hizmet çerçevesine kavuşmaktadır. Alanında en özgün ve en kalifiye hizmetleri ile öne çıkan markamız, sektöründe en çok tercih edilen markaların da en başında gelmektedir.

İnşaat sektöründe gayet birikimli ve nitelikli işler ortaya koyan Poyraz İnşaat firmamız, sektör devi özellikleri ile öne çıkmaktadır. Genel inşaat ve yapı işleri alanında üstün efor ve emek sarf etmekte olan firmamız çalışanları, kendi işini layığıyla yapmak adına hizmetlerini sürdürmekte ve müşteri odaklı işletme prensiplerinden de kesinlikle ödün vermemektedir. Oldukça hızlı ve etkin bir hizmet anlayışına sahip olan markamız, alanında örnek marka imajı teşkil etmesi ile bilinmektedir.

Sivas’ımızın yükselen marka değeri olan Poyraz İnşaat, inşaat ve yapı işleri alanında öncü ve lider çalışmaları ile rakip marka ve işletmeler arasından da öne çıkmaktadır. Markamıza gün içerisinde firma GSM telefon numaramız veya Sivas ili merkez ilçede yer alan inşaat yapı işleri şubemiz vasıtasıyla anında ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR