• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Poyraz Oto Lastik

Adres :

Bodrum/muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eser Olcaş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 370 72 66

Uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle birlikte siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en nitelikli hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz olarak en uygun ekonomik koşullar altında sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Sizlerin memnuniyeti bizler için her şeyden önemlidir.Firmamızın asla vaz geçemeyeceği ilkelerin başında güven ve kalite gelmektedir. Siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için kesintisiz olarak tüm iklim şartları altında mobil yol yardımı dahil olmak üzere yerinde lastik tamir hizmetimiz bulunmaktadır.

Dünyadaki ve ülkemizdeki alanımıza ilişkin tüm gelişmeleri sürekli olarak yakından takip ediyoruz ve kendimizi bu gelişmeler ışığında yenileyerek geliştiriyoruz. Sizlere en son teknolojik ekipman ve donanım ile hizmet vermekteyiz. Tüm lastik ve janta ilişkin problemlerinizi doğru teşhis ve doğru çözüm yollarına kavuşturacak alt yapıya sahibiz. Her biri alanında uzman, eğitimli ve profesyonel ekibimiz ile istekleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı uygun ekonomik koşullar altında karşılamaktayız.

Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde yılın her mevsimine uygun lastik ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor ayrıca otomatik makine ile lastiklerinizin değişimi pratik bir şekilde kısa sürede yapılabilmektedir. Yollar da karşılaşabileceğiniz tüm olumsuzluklar için vardiyalı çalışan ekiplerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR