• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Premium Dekorasyon Yapı

Adres :

Hürriyet Mahallesi Kayıboyu Sokak Yaşar Apt. No: 15/a Bilecik » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Hilmi Göllü - Ahmet Cavit - Ahmet Rahimi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 347 82 10

Whatsapp 2:

0 (537) 733 74 70

Whatsapp 3:

0 (538) 898 39 57

Birmilyonnokta.com kendine hayatımızın en renkli alanlarından birinde çalışan sektörü yani Premium Dekorasyon Yapı adlı firmamızı da üye edindi. Her geçen gün daha da büyüyüp güçlenen ve nam salan firmamız hepimizin hayali olan yapılarımızdaki iç tasarım üzerine hizmet vermektedir. Sadece iç tasarım değil aynı zamanda sıhhi tesisat işlerini de üstlenen firmamız çok yönlü çalışma şekliyle her anlamda alternatif olmayı başarmıştır.

Hem tasarım hem malzeme teminatı sağlayan firmamız hızlı ve tecrübeli kadrosuyla müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Evimden veya ofisimden sıkıldım mı diyorsunuz? Hemen Bilecik dekorasyon sektöründe hizmet veren Premium Dekorasyon Yapı isimli firmamıza başvurun ve hayallerinizdeki ihtişama da çekiciliğe de sahip olun. Siz hayal edin ve bizler o hayalinizdeki yapıyı hemen inşa edelim. Ayrıca tüm tesisat işlerinizi olabildiğince hassas hızlı ve sağlam yenileyelim. Ömrünüzde bir daha tamir etmek veya değiştirmekle uğraşmayacağınız kadar kaliteli çalışmalarımızla tek derdimiz uzun ömürlü ve modaya uygun bir tarzda hizmet vermektir.

Hayallerinize hızlı ve cebinize uygun bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bizler yanınızdayız. Tüm tecrübemizle en yeni dekorasyonu size sunarak temiz ve hızlı çalışmayı sürdürüyoruz. Bilecik dekorasyon artık her evde. Hem dekorasyon hem de malzeme teminatı yapan firmamız çok yönlü hizmet vermektedir. Birlikte daha renkli ve yaşanabilir yapılar inşa etmek için hemen arayın veya ofisimize gelip detaylı bir şekilde bilgi alın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR