• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Prof. Dr. Tamer İrfan Kaya

Adres :

Viranşehir Mahallesi 34301. Sokak Güneş Sahil Sitesi 74a/a Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tamer İrfan Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 119 50 30

Prof. Dr. Tamer İrfan Kaya birmilyonnokta.com üyesidir. Mersin sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olup dermatolojik hastalıklarınıza en uygun tedavi yöntemlerini uygulayarak hastalarımızı memnun etme güvencesi veriyoruz. Güzelliğiniz için estetik dokunuşları profesyonel bir ortamda yapmaktayız. Estetik ve kozmetik dermatoloji, dermatolojide lazer uygulamaları, sedef hastalığı, akne, rozase hastalığı, saç hastalıkları ve ürtiker gibi birçok tedavi uygulamaları ile ilgilenmekteyiz. Glutatyon tedavisi ile bağışıklığınız güçlendirebiliriz.

Alanımızla ilgili teknolojik ve bilimsel gelişmeleri hem yurt içinde hem de yurt dışında ayrıntılı takip etmekteyiz. PRP tedavisi, dermapen, mezoterapi, medikal cilt bakımı, botoks uygulaması, dolgu enjeksiyonları, altın iğne radyo frekans, iple cilt gençleştirme gibi farklı uygulamaları profesyonelce sizlere sunmaktayız. Bireylerin kendilerini özgüvenli ve değerli hissetmelerine ufak bile olsa katkı sağlıyorsak ne mutlu bize.

Sık görülen deri hastalıklarının nedenleri, görünümleri ve tedavileri ile ilgili bilgilerin yanı sıra kozmetik dermatoloji alanında kullanılan çeşitli yöntemlerin uygulandığı durumlar ve uygulama yöntemleri konusunda da ayrıntılı bilgiye sahibiz. Bu bilgilerimizi sizlerle paylaşmak ve dertlerinize derman olabilmemiz için bizlerle iletişim kurmanızı bekliyor olacağız. Deriniz de güzelliğiniz de siz de önemlisiniz. Ülkemizde eğitimli, son derece kendini geliştirmiş yetenekli ve başarılı çok sayıda dermatoloji uzmanı bulunmaktadır. Yalnızca ucuz diye veya yalnızca ünlü diye kendinizi yetkin olmayan ve tıbbi eğitimi olmayan işini sadece maddiyat için yapan kişilere teslim etmeyin. Lütfen siz de kendinize değer verin ve kendinizi işin uzmanlarına hayatını bu işe adamış kişilere emanet edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR