• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Promis Grup Temizlik Hizmetleri

Adres :

Ulu Kavak Mahallesi Karaman Çavuş Caddesi No: 64/a Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abbas Çakır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 154 08 48

Promis Grup Temizlik Hizmetleri isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Temizlik hepimiz için oldukça önemlidir. Dönem dönem büyük temizlikler yaparız ancak bazı eşyalarımızın yıkanması veya temizlenmesi zor olabilmektedir. Bu nedenle bu konuda hizmet vermekte olan firmalardan yardım almamız gerekmektedir.

Kurulduğu günden bu yana sayısız hizmete imzasını atmış olan firmamız, bu sektörün en iyi temizlik hizmeti sunan tek firması olmanın gururunu yaşıyor. Firmamız, Çorum'un kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti sunan tek firması olarak halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, cami temizliği, ev temizliği, kurum temizliği, ofis temizliği gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Çorum temizlik, halka kaliteli güvenilir ve derinlemesine bir temizlik hizmeti sunmanın gururunu yaşıyor. Yedi yıl dört, eşi benzeri olmayan hizmeti ile yanı başınızda olan firmamız, devamlı müşterilerine büyük indirimler uygulamaktadır. Bunun yanı sıra bayram hazırlığı gibi özel dönemlerde de firmamız, şok indirimleri ve dev kampanyaları ile müşterisinin yüzünü güldürüyor. Evinizi veya iş yerinizi güvenilir bir firma yolu ile mi temizlemek istiyorsunuz? O halde en doğru adrestesiniz.

Hem derinlemesine temizlik yapan hem de bunu son derece uygun fiyata sizlere sunan firmamız, randevu sistemi ile çalışmaktadır. Bu nedenle önceden arayıp randevunuzu oluşturmayı unutmayınız. Ayrıca dönemsel indirimlerden haberdar olup faydalanmak istiyorsanız, bizleri sosyal medya üzerinden takipte kalın. Firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Bizleri tercih ederek gönül rahatlığı ile temizlik yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR