• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Prp Makina

Adres :

İstasyon Mah. Çilem Sok. Köseköy Sanayi Sitesi E Blok No: 214 Kartepe/kocaeli Kocaeli » Kartepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şenol Tombul

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

prpmakina@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 554 03 99

Whatsapp 2:

0 (535) 554 03 99

Türkiye’nin sanayi merkezlerinden birisi olan Kocaeli’nde faaliyet gösteren Prp Makine firmamız uzun yılların deneyimi ve bilgi birikimini siz değerli müşterilerimizle buluşturmak için çalışıyor. Yaklaşık 50 yıllık tecrübemizi her geçen gün daha ileriye taşıyor, çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Kazanmış olduğumuz tecrübeyi ülkemiz sanayisiyle buluşturarak deneyimlerimizi paylaşmak, iş ortaklarımızla kendi gelişimimizi eşdeğer kılmak amacındayız.

Kocaeli makine sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak her biri alanında uzman, deneyimli ve gelişime açık bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimizin eğitimine büyük önem veriyor, düzenli seminer ve eğitim faaliyetleriyle daima güncel kalabilmelerini, en son yeniliklerden haberdar olarak oldukça kısa süre içinde sistemimize entegre edebilmeye çaba sarf ediyoruz. Başarının takım ruhuyla sağlandığının farkında olarak personellerimizin seçiminde hassasiyet gösteriyor, ekiplerimizin ortaya çıkardıkları üst düzey sonuçlarla müşterilerimizi baş başa bırakıyoruz. Her biri işini severek, büyük bir heyecanla ve özveriyle yapan personellerimiz işlerini titizlikle yapıyoruz. Çözüm odaklı çalımlarını sürdürerek kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyorlar.

Prp Makine müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Bu yüzden müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ediyor, en doğru zamanda en doğru çözümleri üretebilmek adına çalışıyoruz. Çok geniş bir alanda hizmet veriyor, redüktör servisi, piston tamir servisi, pompa tamir servisi, pompa bakım servisi, vana redüktör tamir ve bakımı, piston tamir ve bakımı dâhil pek çok hizmeti başarıyla yerine getiriyor, ekonomik çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR