• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Puffy Yatak Yataş ( Cemre Mobilya )

Adres :

Belediyeevleri Mah. Dr. Sadık Ahmet Bulvarı İmkaya Apt. ( Vatan Computer 50 Metre Ötesinde ) Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dilek Kaytancı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kaytancidilek1203@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 968 20 80

Çukurova ilçesinde hizmet vermekte olan firmamız Puffy Yatak Yataş (Cemre mobilya ) birmilyonnokta.com un üyesidir. Adana mobilya sektöründe yer alan firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; bebek yatakları, çeşit çeşit uyku setleri, tek kişilik ve çift kişilik yataklar ve baza çeşitleri satışı yapılmaktadır. Bunların yanı sıra yatak başlıkları ve ev aksesuarları satışı da yapılmaktadır. Hem şık hem de rahat yatak almak isteyen müşterilerimizi mutlaka firmamıza bekliyoruz.

Müşterilerimiz yatak alacakları zaman rahat edebilecekleri, iskelet ve kas sistemlerine zarar vermeyecek, uyuduklarında dinlenmiş bir şekilde uyanabilecekleri bir yatak ararlar. Firmamızda çok fazla yatak çeşidi bulunmaktadır. Firmamızda her keseye uygun rahat edebileceğiniz bir yatak bulabilirsiniz. Yatak seçimi sonrasında baza ve başlık çeşitlerimizi de gördüğünüzde her üç ürünü de firmamızdan alacağınıza eminiz. Satışı yapılan ürünlerin teslimatı ve kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır. Sonrasında da tüm olası sorunlar için satış sonrası hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz garantili olarak satılmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır aynı sektörde emek veren ve çalışan bir firmadır. Firma sektörde sözü geçen lider firmalardan biridir. Çalışanlarımız işlerinde uzman, deneyimli, güler yüzlü bir ekipten oluşmaktadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. İkinci önem verilen ölçüt ise kaliteli hizmet sunumudur. Yataklarımız ve diğer tüm ürünlerimiz tüm dünya teknolojileri takip edilerek üretilmektedir. Meydana gelen tüm yenilikler firmamızda uygulanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR