• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rabia Ünlü Güzellik Merkezi

Adres :

Limonluk Mah. 2415 Sokak Semt Yeniköy İş Merkezi B Blok No: 1/1 Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Ünlü

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 446 90 54

Güzellik ve estetik alanında çalışmalarını sürdürmekte olan Rabia Ünlü Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com üyesidir. Alanında gerekli eğitimleri almış profesyonel ekimizle beraber her zaman daha iyi sonuçlar elde etmeyi kendine amaç olarak belirleyen firmamız çalışmalarına da bu doğrultuda devem etmektedir. Başarımızı öncelikli olarak müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkisi, sağlıklı ürün ve temizliğe verdiğimiz öneme borçluyuz.

Mersin güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız sizlerin güzel ve ışıltılı bir görünüme kavuşması için çalışmaktadır. Güzellik merkezimizde birçok farklı yerden almanız gereken hizmetleri tek bir yerden almak mümkündür. Firmamız sizlerin fit ve sportif bir vücuda kavuşmanızı sağlayacak bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama seansları düzenleyerek hayalinizdeki ölçülere ulaşmanızı temin etmektedir. Ayrıca güzelliğinizi ortaya çıkaran kaşlarınız ile ilgili kaş alma, kalıcı kaş ve kaş laminasyonu gibi uygulamalarda ise tavsiye edilen bir firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kalitemizi ortaya koyan bir diğer uygulama ise cilt bakımıdır.

Parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olacağınız merkezimizde en sağlıklı ve yeni cilt bakım ürünlerini kullanarak sizleri ışıltılı bir görünüme kavuşturuyoruz. Sağlık açısından çok önem verdiğimiz bir diğer uygulamamız ise dövme silme operasyonudur. İz bırakmadan sağlıklı bir şekilde yaptığımız uygulamada bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen, adil ve makul fiyatlandırma politikası izleyen firmamızda güzel ve fit bir görünüme sahip olmak isteyen herkesi görmekten mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR