• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rana Bayan Kuaför ve Güzellik Salonu

Adres :

Çay Mah. Demirtürk Sok. No: 9/b ( Bosch Yetkili Servisi Karşısı ) Samsun » Terme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevilay Özçelik Çimen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 387 83 96

Rana Bayan Kuaför Ve Güzellik Salonu firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük yaşamda özgüven sahibi olmak bizi bazı durumlarda diğer insanlardan ayıra bilmekte hatta bazen daha da öne çıkarabilmektedir.

Özgüven birçok durumdan kaynaklansa da birçok insan dış görünüşüyle daha özgüvenli hisseder. İnsanların dış görünüşten aldığı özgüven tamamen kendi istekleri ile yaptığı kıyafet, saç ve benzer özelliklerini nasıl kullandığı ile ilgilidir. Birçok insan bu sebeple de kendilerinde istemedikleri bazı dış özellikleri kapatmak bazı sevdiği dış özellikleri de daha dışarı çıkarmak istemektedir. Bu sebeple de geçmişten günümüze kadar ki zamanda insanlar bu durum için çok farklı türlerde şeyler denemişlerdir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber artık insanlar için küçük değişiklikler yapmak çok kolay bir hal almıştır. Bizimde bu sebeple Samsun güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız sizlere müşteri odaklı bir şekilde hizmet vermektedir.

Birçok farklı türde hizmeti sizlere sunan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel iş arkadaşlarımız ile sizlere sunmaktadır. Yaptığımız işlemlerin sizler için önemini bilerek hareket eden çalışanlarımız sizlerin istek ve talepleri dışına çıkmamaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere birçok faklı çeşitte hizmet sunmakta ve sunduğu tüm hizmetleri sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetine de büyük bir önem veren firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sunmaya özen göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR