• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Real Şevket Group Detailing Service

Adres :

1077 Sokak Yeni Alpek Evleri A Blok No: 5/a Daire: 23 ( Çocuk Esirgeme Kurumu Karşısı ) Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nizam Şevket

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 788 93 78

Whatsapp 2:

0 (541) 771 48 31

Otomotiv sektöründe hizmet vermekte olup adım adım ilerleyen Real Şevket Group Detailing Service adlı firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Araçlarınızın temizliği ile ilgilenen firmamız büyük özen ve titizlikle çalışmaktadır. Vaktinizin olmadığı durumlarda ve aracınızın temizliğine özen gösteren sizler için büyük özen gösteren çalışanlarımız sayesinde sizleri memnun etmekten keyif alıyoruz.

Antalya otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan firmamız sizler için daima hazırdır. Oto kuaför olarak araçlarınızı özenle temizliyoruz. Ayrıca seramik kaplama, far parlatma, cila uygulama, oto boyama, oto pasta cila uygulama, reçine temizleme, oto boya koruma uygulamalarımız da bulunmaktadır.

Antalya Muratpaşa’da size en yakın oto kuaför olan firmamızda kaliteli ve özenli hizmeti bulabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlarımızla firmamızdan memnun ayrılacağınızın garantisini de vermek isteriz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışımızla, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ile birlikte vaktinde hizmetten ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti her zaman öncelik olmalıdır. Buna bağlı olarak sunulan hizmet kalitesine bağlı müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalarımızın yanında bu süreçte gerekli olan yatırımları aksatmadan devam ettirmekteyiz. Gelişmekte olan teknolojiyi takip ediyor ve son teknolojiyi yakalayacak çalışma ekipmanları ve çalışma tarzlarını özümsemekteyiz. Uygun fiyatlarımızla beraber kaliteli hizmet almanız adına yapılan çalışmalarımız hız kesmeden devam etmekte olup gerekli özen her zaman gösterilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR