• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Red Kit Nargile

Adres :

Yeni Mahalle Karatay Caddesi Özcengiz Apartmanı 39 / A Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Özdemir

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 420 72 85

Whatsapp 2:

0 (553) 302 07 47

Antalya ilinde alışveriş sektöründe hizmet vermekte olan Red Kit Nargile isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Orta Doğu’ya ait geleneksel bir tütün içme aracı olan nargile, yüzlerce yıldır kullanılmakta olup, kültürel mirasın önemli bir parçası haline gelmiştir. Biz, bu önemli kültürel mirası, çok çeşitli bir yelpazede siz değerli müşterilerimize sunarak hizmet vermekteyiz.

Nargile marpucu çeşitleri, çeşitli nargile aksesuarları, nargile kömürü ve geniş yelpazede sunduğumuz nargile takımları ile siz kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Nargile takımlarımız oldukça çeşitlidir. Geniş skaladaki renk ve model alternatifi ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Diğer firmalara göre oldukça makul fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde bizleri tercih edebilirsiniz.

Alanında profesyonel ve deneyim sahibi çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz ile ilgili aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması için tüm sorularınızı cevaplıyor, merak ettikleriniz hakkında detaylı olarak bilgi veriyoruz.

Antalya alışveriş sektörünün güvenilir markalarından biri olan firmamız için müşteri memnuniyeti büyük bir önem arz etmektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak, ürünlerimizi piyasa değerinde sizlere satışa sunmak öncelikli hedeflerimizdir. Profesyonel, tecrübe sahibi ve güler yüzlü ekibimiz, geniş ürün yelpazemiz, ekonomik fiyat politikamız, kaliteli ürünlerimiz ile güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilir ya da işletmemizi ziyarete gelebilirsiniz. Sizleri işletmemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR