• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Referans Koltuk Yıkama

Adres :

Sincan/ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Mustafa Özmen

E-Posta Adresi :

harunmustafaozmen@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 384 83 10

Whatsapp 2:

0 (542) 826 43 13
Referans Koltuk Yıkama olarak:ankara sincan koltuk yıkama firmaları,ankara sincan yerinde koltuk yıkama,ankara sincan yatak yıkama hizmeti,ankara sincan koltuk yıkama fiyatları,ankara sincan koltuk yıkama şirketleri,ankara sincan buharlı koltuk yıkama firmaları,ankara sincan buharlı koltuk yıkama fiyatları,ankara sincan yerinde buharlı koltuk yıkama,ankara sincan oto koltuğu yıkama ,ankara sincan antibakteriyel yatak yıkama,vb alanda hizmet vermekteyiz.
Koltuk temizliği, sadece temiz bir görünüm için değil, insan sağlığı için de oldukça önemlidir. Çünkü koltuklar üzerinde biriken ve uzun süre temizlenmeyen kir ve tozlar; astım, KOAH ve sinüzit gibi ciddi solunum yolu rahatsızlığı ve alerji şikâyeti yaşayanlar için risk oluşturur. Bunun yanında koltuklarda biriken tozlar nedeniyle zamanla mayt olarak adlandırılan bakteriler oluşur. Bu bakteriler ise insan sağlığı açısından oldukça tehlikelidir. Özellikle sürekli hapşırıyor, baş ağrısından şikâyet ediyor ve soluk alıp vermekte zorlanıyorsanız bunun nedeni koltuklarınızdaki toz ve maytlar olabilir. Bu nedenle ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmak istemiyorsanız belli aralıklar ile profesyonel koltuk yıkama hizmetinden faydalanmalısınız.
Koltuk yıkama işlemi öncesinde koltuk yüzeyleri bu işlem için özel olarak imal edilen şampuanlar ile ıslatılır. Bu ıslatma işleminin nedeni ise şampuanın kirlere çok daha iyi nüfus etmesini sağlamaktır. Ardından durulama işlemine geçilir ve kirli su koltuk yıkama makinesi ile vakumlanır. Bu işlemler, koltukların kirlilik seviyesine göre tekrar edilir.
Pek çok kişinin profesyonel koltuk yıkama ile ilgili merak ettiği konulardan birisi işlemlerin ne kadar sürdüğüdür. Koltuk yıkama makinesi ve şampuanları ile gerçekleştirilen bu hizmet, her koltuk için yaklaşık olarak 30 ile 50 dakika kadar sürmektedir. Ancak koltuk yıkama süresi, koltukların minderli olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Yine belirtilen bu sürelere kuruma süresi dâhil değildir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR