• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Refresh Kuaför

Adres :

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Dorapark Villaları 2846. Sok. No: 2 D: 1 Çayyolu Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Avşar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 798 24 09

Refresh Kuaför olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermen binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Dış görünüşün özgüven açısından çok büyük bir önemi vardır. Başkaları tarafından beğenilmek, dikkat çekmek, ayna karşısında güzel görünmek hemen hemen herkesin istediği şeylerdir ve bu durumların özgüven üzerinde çok büyük bir etkisi vardır.

Aynı zamanda insanların kedini nasıl görmek istediği ve bunu sağlamasının da özgüven üzerinde çok büyük bir etkisi vardır. Dış görünüşü etkileyen faktörlerden biriside saç şeklidir. Düzgün, güçlü, sağlıklı ve güzel gözüken saçlara sahip bir insan kendini çok özgüvenli ve psikolojik açıdan güçlü hisseder. Bu sebeplerden dolayı saç şeklimizi belirleyen kuaförlerin seçimi konusu çok büyük dikkat gerektirmektedir. Rastgele seçilen kuaför tercihleri saçlarınızın heba olmasına ve size mutsuz hissettirmeye sebep olabilir.

Ankara kuaför sektöründe hizmet veren Refresh Kuaför işletmesi olarak size hizmet vermekteyiz. Sizin memnuniyetinizin çok büyük bir önem arz ettiği firmamızda hizmet vermekte olan çalışanlarımızın hepsi işlerinde eğitimli, çalışkan, deneyimli ve özverili insanlardır. Kendini sürekli geliştiren, sektörün yeniliklerini takip eden ve bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Tüm saç şekil ve stillerine hakim olan çalışanlarımız size en uygun ve yakışan tarzı bulamanıza ve tercih etmenize yardımcı olacak ve sizi yönlendirecektir. Yaptığımız bu yönlendirme ve öneriler sizin memnuniyetini ve mutluluğunu arttıracaktır. Sizi memnun etmek için elimizden geleni sonuna kadar yapmaya hazır olduğumuzu bilmeniz de bizim için çok önemlidir. Hizmet için telefonunuz ile randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR