• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Reis Oto

Adres :

Erenler Sanayi Sitesi 1272. Sokak No: 15 Erenler / Sakarya Sakarya » Erenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yavuz Selim Yücetin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 827 86 54

Sakarya Reis Oto olarak, otomobil servis ve tamir işlemlerinde uzun yıllar süren müşteri odaklı ilkemiz ve hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyetini en önemli ilkeler olarak kabul etmekteyiz. Bu çerçevede çalışmalarımıza kararlı ve emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Reis oto güvencesiyle her türlü marka aracın bakımını, onarımını, tamirini, mekanik işlemlerini, yedek parça, kaporta, boya, elektrik-elektronik, arıza tespit, pasta cila ve boya koruma işlemlerini müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak itina ile yapmaktayız.

Değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve kalitemizi daha da yükseltmek adına çalışma merkezlerimizi büyük kapasiteli, teknik donatımlı hale getirmeye odaklanıyoruz. Bünyemizde çalıştırdığımız teknik servisimiz eğitim sertifikalı, tecrübeli, müşteri odaklı, hızlı ve güvenilir personellerden meydana gelmektedir. Reis oto ile gözünüz arkada kalmayacaktır çünkü firmamız amaçları arasında araçların tamir ve bakımından daha öncelikli olarak müşteri memnuniyetini getirmekteyiz. Müşterilerimiz aracıyla ilgili her türlü hasar ve tamir işlemleri hakkında bilgi almaktan çekinmeden firmamıza uğrayabilir ve güvenilir çözümlerle firmamızdan ayrılabilirsiniz. Müşteri odaklı yaklaşımlarıyla rakip firmaları arasında adından söz ettirmeye başlayan Reis, otomobillerinizin bakım onarım ve tamirinde kurumsal hizmette hafızalara önemini kaydettirmekteyiz.

Reis oto ile aracınız usta ellerde bulundurmaktasınız. Firmamız olarak ilk hedefimiz müşterilerimizin servisimizden güler yüzle ayrılmasını sağlamak ve işimizi itina ile yapmaktır. Çünkü servisimizden içinizin rahat olarak ayrılmanız bizim için çok büyük bir başarı ve kazançtır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR