• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Relax Koltuk Yıkama

Adres :

Selvili Mahallesi 5714/1 Sokak No: 387 İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevim Töngül - Selin Töngül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

relax.koltuk.ykm@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 126 35 35

Relax Koltuk Yıkama ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden hizmet tanıtımı yapıyoruz. Koltuklar en çok kullanılan mobilyaların başında yer alıyor. Ev ve işyerlerinde kullanılan koltuklar zamanla kirlenir. Kirlenen koltuklar kötü bir görüntüye sahip olacaktır. Koltukların temizliği düşünüldüğü kadar kolay değildir. Koltuk temizliği doğru yapılmadığı sürece koltuk yüzeyi zarar görecektir. Bu nedenle koltuklar doğru temizlenmelidir.

Koltuk temizliği zamanla gelişerek günümüzdeki halini almıştır. Relax Koltuk Yıkama ailesi olarak bizler İzmir temizlik sektöründe çalışmaktayız. Kullandığınız koltukları doğru temizleme yöntemleriyle temizliyoruz. Koltuklar zamanla tozlanır ve kir tutmaya başlar. Koltuk yüzeyinde lekeler oluşabilir. Kir ve lekelerin çıkması için çeşitli kimyasallar kullanılmaktadır. Kullanılan kimyasallar farklı kalitelerdedir. Yüksek kalitede kimyasal kullanımı için koltuğa uygun kimyasal seçilmelidir. Koltuk yüzeyinde farklı kumaş kullanılmaktadır. Kullanılan kumaş farklılık gösterdiği için her kumaşa her kimyasal kullanılmaz. Koltuk yıkama sektöründe tecrübe sahibi ekibimiz profesyonel hizmet sunarak temizleme çalışması yapıyor.

Sektörün bilgi ve birikim sahibi ekibiyle ev ve işyerleri başta olmak üzere koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Farklı kalitelerde ürünlerimiz bulunuyor. Kullandığımız ürünlerle koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Özel olarak geliştirilmiş makinelerle temizleme hizmeti veriyoruz. Koltuklar derinlemesine temizleniyor. Temizleme sonrasında koltuk üzerinde kir ve leke kalmıyor. Verilen profesyonel temizleme hizmetiyle koltuklar zarar görmüyor. Kullandığınız koltuklar için uygun fiyata kaliteli ve doğru temizlik hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR