• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Renkli Düşler Sanat Atölyesi

Adres :

Arifiye Mah. Yenigün Sok. No: 31/a Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Özkan

E-Posta Adresi :

gamzeozkan77@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 589 72 22

Renkli Düşler Sanat Atölyesi olarak Eskişehir'de verdiğimiz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Eskişehir eğitim alanında hizmet veren firmamız Renkli Düşler Sanat Atölyesi olarak hizmet vermekteyiz. Eğitim alanında hizmet veren merkezimiz birçok farklı yaş gurubuna güzel sanatlar üzerine eğitim hizmeti vermektedir. Verdiğimiz eğitim hizmeti resim sanatı gibi alanlarda olan yeteneğinizi eğitim ile buluşturarak çok daha iyi bir hal almasını sağlamaktayız.

Merkezimizin hizmet verdiği ilk alan 6 ila 9 yaşında ve 10 ila 14 yaş arasındaki çocuklardır. Bu çocuklara hobi adı altında sunduğumuz hizmet ile onların hem bir sanat dalı ile uğraşmasını hem de kendi yaşındaki çocuklar ile iletişime geçerek daha özgüvenli bir insan olmasını sağlamaktayız. Bu iki özelliğimizin yanında çocuklarınıza sanat aşkını da aşılayarak onların sanatsever bir birey olarak büyümesini sağlamaktayız. Sanat sevgisi ile birlikte büyüyen çocukların çok daha sevecen ve daha hayat dolu olduğu da bilinmektedir.

Bir diğer hizmetimiz ise güzel sanatlara hazırlanan bireyler içindir. Güzel sanatlar için yeteneğin yanımda eğitim de şart olduğu için merkezimiz sizlerin bu sınava hedefiniz doğrultusunda en iyi şekilde hazırlanmasını için yardımcı olmaktayız. Bir diğer hizmetimiz ise yetişkinler içindir. Hobi atölyesi adı altında yetişkinlere resim kursu sunan merkezimiz sizlerin sanat ile iç içe iyi bir vakit geçirmesini ve bu vakti geçirirken hem bir şeyler öğrenmesini hem de eğlenmesini sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR