• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Restorfx Denizli

Adres :

3. Sanayi Sitesi 54 Sk. No: 52 Kırlıoğlu Otogar Karşısı Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Darıcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@restorfxdenizli.com

Whatsapp 1:

0 (539) 858 68 27

Whatsapp 2:

0 (530) 880 02 92

Araç sahipleri için en az performans kadar araçların estetiği de önemlidir. Araç estetiğini belirleyen akşamların başında kaporta gelir. Kaporta, aynı zamanda herhangi bir darbe anında ilk zarar görecek aksamdır. Çizikleri ezikler, göçükler kaportalardaki en sık karşılaşılan problemlerdir ve bununlar hem aracın estetiğini bozar hem de herhangi bir satış esnasında fiyatını düşürür. Oluşan problemlere işin uzmanı tarafında, kaliteli malzemelerle müdahale edilmesi gerekir ve bu müdahalenin zaman kaybedilmeden yapılması elzemdir. Aksi takdirde oluşan bir kaporta hasarı zamanla daha da büyüyerek onarım zorlaşabilir, maddi külfeti artabilir. Denizli merkezde hizmet veren Restorfx Denizli firmamız uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle yoluna devam etmektedir.

Denizli otomotiv sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana büyük bir ilgi görüyor, kısa sürede en çok tercih edilen tamirhane konumuna yükselmiş bulunuyoruz. Başarılarımızı kendimiz için kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini yapabilmek adına aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sektör içinde daima kendimizi geliştirerek yenilikleri yakından takip ediyor, özellikle teknoloji alanında ki gelişmeleri oldukça kısa süre içinde sistemimize dâhil ederek modern çözümlerin adresi olmaktan çekinmiyoruz.

Firma olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor, %100 oranında tutabilmek adına ihtiyaçları ve talepleri en iyi biçimde tespit ederek başarıyla karşılıyoruz. Oto far temizleme, oto çizik giderme, boyasız hasar düzeltme, araç seramik kaplama, oto mini onarım hizmetleri ve daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR